Arbitri asistenţi Marius Nicoară, Bogdan Gheorghe
Arbitru observator Gabriel Stroe
Observator Iulius Nemțanu
Spectatori 4.000

Meciul din data 10.05.2015 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 4.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară, Bogdan Gheorghe.

Fotbal Club FCSB: Cristian TĂNASE, Alin Dorinel TOȘCA, Nicolae Claudiu STANCIU, Cornel Emilian RÂPĂ, Adrian POPA, Andrei PREPELIȚĂ, GUILHERME Haubert Sityá, Valentin Alexandru COJOCARU, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Nicandro BREEVELD, Fernando Lopes dos Santos VARELA si rezervele: Florin Constantin NIȚĂ, Raul Andrei RUSESCU, Ionuț NEAGU II, Srdjan LUCHIN, Gabriel Cristian IANCU, Rareș ENCEANU, George Marius ȚUCUDEAN.

Concordia Chiajna: Alexandru Ion VAGNER, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Marius George PENA, Nicolae Constantin MUȘAT, Florin MATACHE, Vasile MAFTEI, Daniel Constantin FLOREA, Hristijan DRAGARSKI, Adrian CRISTEA, Matej BAGARIĆ, Fernando Henrique BOLDRIN si rezervele: Marin VOICU, Alexandru Constantin STAN, Robert Dumitru RĂDUCANU, Florin Flavius PURECE, Cristian Ştefan RAICIU, Cristian CIOBANU, Florin Ionuț ILIE.

In minutul 29, Fotbal Club FCSB - Concordia Chiajna, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Nicolae Claudiu STANCIU
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Ion VAGNER si intra Alexandru Constantin STAN
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Daniel Constantin FLOREA
In minutul 54, Fotbal Club FCSB - Concordia Chiajna, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Fernando Henrique BOLDRIN
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș defensiv Nicandro BREEVELD si intra Gabriel Cristian IANCU
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Matej BAGARIĆ
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Alin Dorinel TOȘCA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Fernando Henrique BOLDRIN (mijlocaș central). In minutul 63 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, scorul devine 1 - 2.
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian POPA si intra George Marius ȚUCUDEAN
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Constantin STAN
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Gabriel Cristian IANCU (rezervă). In minutul 73 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, Fotbal Club FCSB reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 80, schimbare, iese extremă stânga Daniel Constantin FLOREA si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 85, schimbare, iese fundaș stânga GUILHERME Haubert Sityá si intra Raul Andrei RUSESCU
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Raul Andrei RUSESCU
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș central Fernando Henrique BOLDRIN si intra Florin Ionuț ILIE

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

1 - 0 penalty Nicușor STANCIU 29’
37’ Tiberiu SEREDIUC
46’ Alexandru VAGNER
Alexandru STAN
53’ Daniel FLOREA
1 - 1 54’ penalty Fernando BOLDRIN
Nicandro BREEVELD
Gabriel Cristian IANCU
58’
59’ Matej BAGARIĆ
Alin TOȘCA 61’
1 - 2 63’ Fernando BOLDRIN
Adrian POPA
George ȚUCUDEAN
65’
71’ Alexandru STAN
2 - 2 Gabriel Cristian IANCU 73’
80’ Daniel FLOREA
Florin PURECE
GUILHERME
Raul RUSESCU
85’
Raul RUSESCU 88’
90’ Fernando BOLDRIN