Arbitri asistenţi Valentin Avram, Mircea Grigoriu
Arbitru observator Marcel Bîrsan
Observator Ion Craiu
Spectatori 500

Meciul din data 17.05.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram, Mircea Grigoriu.

Concordia Chiajna: Alexandru Ion VAGNER, Nicolae Constantin MUȘAT, Florin MATACHE, Vasile MAFTEI, Mihai DINA, Adrian CRISTEA, Cristian CIOBANU, Fernando Henrique BOLDRIN, Matej BAGARIĆ, Ricardo Miguel Martins ALVES, Florin Flavius PURECE si rezervele: Alexandru Constantin STAN, Florin Ionuț ILIE, Alexandru Ionuţ GUDEA, Ștefan Costel GRIGORIE, Hristijan DRAGARSKI, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Marius George PENA.

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Romario Sandu BENZAR, Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Alexandru BUZBUCHI, Robert George HODOROGEA, Iulian MAMELE, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ, Boban NIKOLOV, Silviu Gabriel PANĂ, Florin Lucian TĂNASE, Bogdan Ionuț ŢÂRU si rezervele: Călin Septimiu ALBUȚ, Cristian GAVRA, Ianis HAGI, HENRIQUE De Jesus Bernardo, Cătălin Constantin MUNTEANU, Andrei SAVA, Ionuț Daniel VÂNĂ.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Vasile MAFTEI (mijlocaș defensiv). In minutul 35 al partidei dintre Concordia Chiajna si Viitorul Constanța, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Iulian MAMELE
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Fernando Henrique BOLDRIN (mijlocaș central). In minutul 58 al partidei dintre Concordia Chiajna si Viitorul Constanța, scorul devine 2 - 0.
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș stânga Cristian CIOBANU si intra Alexandru Constantin STAN
In minutul 65, schimbare, iese fundaș central Iulian MAMELE si intra Ianis HAGI
In minutul 65, schimbare, iese extremă dreapta Alexandru Ionuț MITRIŢĂ si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Romario Sandu BENZAR
In minutul 72, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Marius George PENA
In minutul 77, schimbare, iese atacant Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez si intra Cristian GAVRA
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Vasile MAFTEI si intra Ștefan Costel GRIGORIE

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

1 - 0 Vasile MAFTEI 35’
43’ Iulian MAMELE
2 - 0 Fernando BOLDRIN 58’
Cristian CIOBANU
Alexandru STAN
64’
65’ Iulian MAMELE
Ianis HAGI
65’ Alexandru MITRIȚĂ