Arbitri asistenţi Marius Nicoară, Daniel Mitruți
Arbitru observator Sorin Antonie
Observator Constantin Stătescu
Spectatori 1.000

Meciul din data 23.05.2015 dintre echipele Viitorul Constanța si FC Brașov se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară, Daniel Mitruți.

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Iulian MAMELE, Robert George HODOROGEA, Cristian GAVRA, Cristian Alexandru DAMINUȚĂ, Romario Sandu BENZAR, Călin Septimiu ALBUȚ, Ionuț Daniel VÂNĂ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Florin Lucian TĂNASE, Bănel NICOLIȚĂ si rezervele: Nelson Wilfredo BONILLA Sánchez, Răzvan MARIN, Cristian Marian MANEA, Ianis HAGI, Alexandru BUZBUCHI, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Alexandru Ionuț MITRIŢĂ.

FC Brașov: Șerban MORARU, Leopold NOVAK, Saša NOVAKOVIĆ, Bogdan Adrian STRĂUȚ, Damir ZLOMISLIĆ, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Daniel MUTU, Cristian George GANEA, Lucian GOIAN, Adnan AGANOVIĆ, Marian Constantin CONSTANTINESCU si rezervele: Tiberiu Claudiu PETRIŞ, Mislav LEKO, Florin IACOB, Liviu Adrian GANEA, Marko BENCUN, Mugurel Mihai BUGA, Daniel Ionuț BARNA.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Cătălin Ştefan ŢÂRĂ (atacant). In minutul 04 al partidei dintre Viitorul Constanța si FC Brașov, FC Brașov deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Brașov de Șerban MORARU (mijlocaș defensiv). In minutul 42 al partidei dintre Viitorul Constanța si FC Brașov, scorul devine 0 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Cristian Alexandru DAMINUȚĂ si intra Răzvan MARIN
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Răzvan MARIN
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș stânga Cristian George GANEA si intra Liviu Adrian GANEA
In minutul 61, schimbare, iese atacant Cristian GAVRA si intra Ianis HAGI
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș central Ionuț Daniel VÂNĂ si intra Alexandru Ionuț MITRIŢĂ
In minutul 65, schimbare, iese atacant Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si intra Mugurel Mihai BUGA
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Brașov, Liviu Adrian GANEA
In minutul 83, schimbare, iese rezervă Mislav LEKO si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa FC Brașov.

Răzvan MARIN
46’
Răzvan MARIN 52’
54’ Cristian GANEA
Liviu Adrian GANEA
Cristian GAVRA
Ianis HAGI
61’
Ionuț VÂNĂ
Alexandru MITRIȚĂ
61’
65’ Cătălin ŢÂRĂ
Mugurel BUGA
79’ Liviu Adrian GANEA