Arbitri asistenţi Vasile Marinescu, Adrian Ghinguleac
Arbitru observator Daniel Mitruți
Observator Bogdan Niculae
Spectatori 2.000

Meciul din data 27.05.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Petrolul Ploiești se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 2.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Găman impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu, Adrian Ghinguleac.

Concordia Chiajna: Alexandru Ion VAGNER, Florin MATACHE, Vasile MAFTEI, Ștefan Costel GRIGORIE, Hristijan DRAGARSKI, Mihai DINA, Adrian CRISTEA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Fernando Henrique BOLDRIN, Matej BAGARIĆ, Florin Flavius PURECE si rezervele: Alexandru Constantin STAN, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Marius George PENA, Nicolae Constantin MUȘAT, Florin Ionuț ILIE, Alexandru Ionuţ GUDEA, Daniel Constantin FLOREA.

Petrolul Ploiești: Kristijan IPŠA, Victoraș ASTAFEI, Alexandru Cătălin COMAN, Ioan Constantin FILIP, Rok KRONAVETER, Marian Ionuț MARIN, Patrick N'KOYI-Kiabu, Gevaro NEPOMUCENO, Rodrigo PASTORINI de León, Ionuț Andrei PETELEU, Peterson dos Santos PEÇANHA si rezervele: Roberto ALECSANDRU, Alexandru Cătălin CHIRIȚĂ, Alberto COBREA, Sebastián Agustín GALLEGOS Berriel, George Alexandru MAREŞ.

GOOOL! Gol marcat pentru Petrolul Ploiești de Patrick N'KOYI-Kiabu (atacant). In minutul 12 al partidei dintre Concordia Chiajna si Petrolul Ploiești, Petrolul Ploiești deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Adrian CRISTEA (mijlocaș stânga). In minutul 17 al partidei dintre Concordia Chiajna si Petrolul Ploiești, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Kristijan IPŠA si intra Sebastián Agustín GALLEGOS Berriel
GOOOL! Gol marcat pentru Petrolul Ploiești de Rok KRONAVETER (mijlocaș defensiv). In minutul 52 al partidei dintre Concordia Chiajna si Petrolul Ploiești, scorul devine 1 - 2.
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ștefan Costel GRIGORIE si intra Marius George PENA
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gevaro NEPOMUCENO si intra George Alexandru MAREŞ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Florin Flavius PURECE (mijlocaș central). In minutul 59 al partidei dintre Concordia Chiajna si Petrolul Ploiești, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central Fernando Henrique BOLDRIN si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 69, schimbare, iese atacant Patrick N'KOYI-Kiabu si intra Alexandru Cătălin CHIRIȚĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (rezervă). In minutul 72 al partidei dintre Concordia Chiajna si Petrolul Ploiești, scorul devine 3 - 2.
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Daniel Constantin FLOREA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Concordia Chiajna.

1 - 1 Adrian CRISTEA 17’
46’ Kristijan IPŠA
Sebastián GALLEGOS
1 - 2 52’ Rok KRONAVETER
Ștefan GRIGORIE
Marius PENA
54’
58’ Gevaro NEPOMUCENO