Viitorul Constanța - CFR 1907 Cluj - 11.07.2015 English version
Data disputării 11.07.2015 - 18:30
Stadion Central
Localitatea Ovidiu
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator George Ionescu (București)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 4.000

Meciul din data 11.07.2015 dintre echipele Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. in fata a 4.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București).

Viitorul Constanța: Alexandru BUZBUCHI, Cristian Lucian MUNTEANU, Bogdan Alexandru MITREA, Robert George HODOROGEA, Ioan Constantin FILIP, Florin Lucian CERNAT, Cristian George GANEA, Romario Sandu BENZAR, Adnan AGANOVIĆ, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Răzvan MARIN, Ianis HAGI, Cristian GAVRA, Vlad Alexandru ACHIM, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Ciprian Antonio PERJU.

CFR 1907 Cluj: Davide PETRUCCI, Neluț Stelian ROȘU, Ionuț Justinian LARIE, Antonio JAKOLIŠ, Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo, Daniel Filipe Faria COELHO, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA si rezervele: Sergiu Dorin NEGRUȚ, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Andrei Simion TÂNC, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Mihai Adrian MINCĂ, Andrei Iosif MUREŞAN, Alexandru Traian MARC, Lucian GOIAN, CRISTIAN López Santamaría, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Grégory Victor TADÉ (). In minutul 12 al partidei dintre Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo (atacant). In minutul 15 al partidei dintre Viitorul Constanța si CFR 1907 Cluj, scorul devine 0 - 2.
In minutul 23, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
In minutul 33, Viitorul Constanța - CFR 1907 Cluj, scor 1 - 2, gol din penalty transformat pentru Viitorul Constanța de Florin Lucian CERNAT
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Cristian Lucian MUNTEANU si intra Răzvan MARIN
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Robert George HODOROGEA
In minutul 54, schimbare, iese rezervă Ianis HAGI si intra Alexandru Ionuț MITRIŢĂ
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Davide PETRUCCI
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Daniel Filipe Faria COELHO
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga Adnan AGANOVIĆ si intra Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 70, schimbare, iese atacant Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo si intra CRISTIAN López Santamaría
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Ioan Constantin FILIP
In minutul 77, schimbare, iese atacant Neluț Stelian ROȘU si intra Andrei Iosif MUREŞAN
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ionuț Justinian LARIE
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Cristian George GANEA
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș stânga Antonio JAKOLIŠ si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, CRISTIAN López Santamaría

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.