Arbitru Robert George Dumitru (Sf Gheorghe)
Arbitri asistenţi Bogdan Gheorghe (București), Florin Păunescu (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Stan Prodan (Alexandria)
Observator Paul Mincu (București)
Spectatori 4.600

Meciul din data 25.07.2015 dintre echipele Viitorul Constanța si Dinamo București se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. in fata a 4.600 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Robert George Dumitru (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Gheorghe (București), Florin Păunescu (Rm Vâlcea).

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Răzvan MARIN, Robert George HODOROGEA, Ianis HAGI, Cristian George GANEA, Ioan Constantin FILIP, Florin Lucian CERNAT, Alexandru BUZBUCHI, Romario Sandu BENZAR, Adnan AGANOVIĆ, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Carlo CASAP, Cristian GAVRA, Raul Axente CIUPE, Cristian Lucian MUNTEANU, Vlad Alexandru ACHIM, Victor Teodor RÂMNICEANU, Dragoş Ionuţ NEDELCU.

Dinamo București: Aljoša VOJNOVIĆ, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS, Ionuț Daniel ȘERBAN, Ionuț NEDELCEARU, Miha MEVLJA, Cosmin Gabriel MATEI, Andrei Ovidiu MARC, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Steliano FILIP, Collins Ngoran Suiru FAI, Patrice Emery Fongang FEUSSI si rezervele: Andrei Costin TÂRCOVEANU, Ricky VAN HAAREN, Valentin Marius LAZĂR, Iustin Alin POPESCU, Patrick Mihai PETRE, Robert Marian MOLDOVEANU, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ.

In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Aljoša VOJNOVIĆ
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ionuț Daniel ȘERBAN si intra Valentin Marius LAZĂR
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Răzvan MARIN (mijlocaș central). In minutul 47 al partidei dintre Viitorul Constanța si Dinamo București, Viitorul Constanța deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Romario Sandu BENZAR
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Florin Lucian TĂNASE
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ianis HAGI si intra Cristian GAVRA
In minutul 63, schimbare, iese fundaș stânga Collins Ngoran Suiru FAI si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Răzvan MARIN
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș dreapta Bogdan Cătălin GAVRILĂ si intra Patrick Mihai PETRE
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Lucian TĂNASE si intra Dragoş Ionuţ NEDELCU
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Patrick Mihai PETRE (rezervă). In minutul 78 al partidei dintre Viitorul Constanța si Dinamo București, Dinamo București reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 87, schimbare, iese fundaș central Robert George HODOROGEA si intra Raul Axente CIUPE

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 1 - 1.