Arbitru Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe)
Arbitri asistenţi Valentin Avram (București), Stelian Slabu (Brașov)
Arbitru observator Eduard Dumitrescu (Pitești)
Observator Ion Craiu (București)
Spectatori 800

Meciul din data 31.07.2015 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FC Voluntari se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 800 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Valentin Avram (București), Stelian Slabu (Brașov).

CFR 1907 Cluj: Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Davide PETRUCCI, Andrei Iosif MUREŞAN, Mihai Adrian MINCĂ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Ionuț Justinian LARIE, Neluț Stelian ROȘU, Daniel Filipe Faria COELHO, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Steve Leo BELECK A'Beka, Andrei Simion TÂNC si rezervele: Bruno GUIMARÃES Pinho Azevedo, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Alexandru Traian MARC, Antonio JAKOLIŠ, Lucian GOIAN, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves, Claudiu Dorian VOICULEŢ.

FC Voluntari: Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Radu Neculai ZAHARIA, Daniel Ionuț NOVAC, Saša NOVAKOVIĆ, Ben Hamed KONÉ, Vasile MAFTEI, Nicolae Adrian GRIGORE, George CĂLINȚARU, Adrian Ionuț BĂLAN, Dragoș BALAURU, Cosmin Florin ACHIM si rezervele: Sorin Nicușor RĂDOI, Dinu Marius TODORAN, Gabriel Mihai DEAC, Florin Sandu MAXIM, Marius MATEI, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Paul Ionel BOTAŞ.

In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Daniel Filipe Faria COELHO
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Davide PETRUCCI (mijlocaș defensiv). In minutul 41 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 53, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Nicolae Adrian GRIGORE
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Radu Neculai ZAHARIA
In minutul 56, CFR 1907 Cluj - FC Voluntari, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș central Nicolae Adrian GRIGORE si intra Dinu Marius TODORAN
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Neluț Stelian ROȘU si intra Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 62, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Marius MATEI
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiago Jorge Oliveira LOPES si intra Antonio JAKOLIŠ
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș central Daniel Ionuț NOVAC si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Antonio JAKOLIŠ
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Vítor BRUNO Ramos Gonçalves
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Gabriel Mihai DEAC

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

1 - 0 Davide PETRUCCI 41’
53’ Nicolae GRIGORE
55’ Radu ZAHARIA
2 - 0 penalty Adrian ALEXANDRU-PĂUN 56’
57’ Nicolae GRIGORE
Dinu TODORAN
Neluț ROȘU
Claudiu VOICULEŢ
59’
62’ Adrian BĂLAN
Marius MATEI
Tiago LOPES
Antonio JAKOLIŠ
74’
74’ Daniel NOVAC
Gabriel Mihai DEAC
Antonio JAKOLIŠ 83’
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
Vítor BRUNO
85’
89’ Gabriel Mihai DEAC