Arbitri asistenţi Aurel Oniță (Constanța), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus)
Arbitru observator George Ionescu (București)
Observator Romulus Chihaia (București)
Spectatori 1.500

Meciul din data 08.08.2015 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Extensiv. in fata a 1.500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Iulian Călin (Ștefănești - Ag) impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniță (Constanța), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus).

CS Universitatea Craiova: Apostol Aleksandrov POPOV, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Hristo Evtimov ZLATINSKI, Stephane ACKA, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Alexandru MATEIU, Viorel FERFELEA, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Tha'er Fayed BAWAB si rezervele: Cătălin George STRATON, Sebastian Zoltán ACHIM, MADSON Henrique Nascimento Santos, Silviu IZVORANU, Andrei Virgil IVAN, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Nicuşor Silviu BANCU.

Concordia Chiajna: Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Marian CRISTESCU, Mihai DINA, Gabriel Nicu GIURGIU, Florin MATACHE, Robert Dumitru RĂDUCANU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Cristian Bogdan SÂRGHI, Răzvan TINCU si rezervele: Marian Constantin CONSTANTINESCU, Alexandru Ionuţ GUDEA, Iulian MAMELE, Silviu Gabriel PANĂ, Florin Flavius PURECE, Alexandru Ion VAGNER, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ.

In minutul 08, schimbare, iese fundaș central Apostol Aleksandrov POPOV si intra Silviu IZVORANU
In minutul 51, schimbare, iese mijlocaș stânga Viorel FERFELEA si intra Andrei Virgil IVAN
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru Mihail BĂLUŢĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 53 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Concordia Chiajna, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 55, schimbare, iese atacant Robert Dumitru RĂDUCANU si intra Cătălin Ştefan ŢÂRĂ
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Marian CRISTESCU si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 66, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 67, schimbare, iese mijlocaș central Tha'er Fayed BAWAB si intra MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Nuno Miguel Monteiro ROCHA
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Hristo Evtimov ZLATINSKI (mijlocaș defensiv). In minutul 81 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bruno Alexandre Marques MADEIRA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CS Universitatea Craiova.

Silviu IZVORANU
08’
Viorel FERFELEA
Andrei IVAN
51’
1 - 0 Alexandru BĂLUȚĂ 53’
55’ Robert RĂDUCANU
Cătălin ŢÂRĂ
58’ Marian CRISTESCU