Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Bogdan Velicu (București), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 800

Meciul din data 13.08.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 800 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Bogdan Velicu (București), Andrei Constantinescu (București).

Concordia Chiajna: Gabriel Nicu GIURGIU, Marian CRISTESCU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Răzvan TINCU, Alexandru Ion VAGNER, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Cristian Bogdan SÂRGHI, Florin Flavius PURECE, Florin MATACHE, Bruno Alexandre Marques MADEIRA si rezervele: Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Florin IACOB, Lucian Nicolae ION, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Robert Dumitru RĂDUCANU, Marius George PENA, Marian Ionuț MARIN.

Pandurii Târgu-Jiu: Constantin GRECU, Alexandru Teofil CIUCUR, Lukáš DROPPA, Vasco Herculano Salgado Cunha Mango FERNANDES, João Pedro MINGOTE Ribeiro, Filip MRZLJAK, Viorel NICOARĂ, Mihaiță Alexandru ROMAN, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN, Bogdan Daniel ȘANDRU si rezervele: Paul Viorel ANTON, Ezequiel Nicolás FILIPETTO, Adrian Ioan HORA, Dan Nicolae NISTOR, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Răzvan Marian STANCA, Carlos WELLINGTON da Silva.

In minutul 16, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Bogdan SÂRGHI
In minutul 34, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Ion VAGNER
In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marian CRISTESCU
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș stânga Viorel NICOARĂ si intra Adrian Ioan HORA
In minutul 62, schimbare, iese atacant Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si intra Marius George PENA
In minutul 66, schimbare, iese atacant Mihaiță Alexandru ROMAN si intra Carlos WELLINGTON da Silva
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marian Constantin CONSTANTINESCU (mijlocaș stânga). In minutul 69 al partidei dintre Concordia Chiajna si Pandurii Târgu-Jiu, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 72, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Ion VAGNER si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lukáš DROPPA si intra Dan Nicolae NISTOR
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Florin Flavius PURECE (mijlocaș dreapta). In minutul 76 al partidei dintre Concordia Chiajna si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 2 - 0.
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș defensiv Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Lucian Nicolae ION
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Dan Nicolae NISTOR
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (rezervă). In minutul 90+1 al partidei dintre Concordia Chiajna si Pandurii Târgu-Jiu, scorul devine 3 - 0.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

Bogdan BUCURICĂ 16’
29’ Mihăiță ROMAN II
Cristian SÂRGHI 34’
Alexandru VAGNER 34’
Marian CRISTESCU 40’
Marian CONSTANTINESCU 42’
58’ Viorel NICOARĂ
Adrian HORA
Cătălin ŢÂRĂ
Marius PENA
62’
66’ Mihăiță ROMAN II
Carlos WELLINGTON
1 - 0 Marian CONSTANTINESCU 69’
Alexandru VAGNER
Ștefan BĂRBOIANU
72’
73’ Lukáš DROPPA
Dan NISTOR
2 - 0 Florin PURECE 76’
Bruno MADEIRA
Lucian ION
85’
88’ Dan NISTOR
3 - 0 Marius PENA 90+1’
90+3’ Bogdan UNGURUȘAN