Astra Giurgiu vs Fotbal Club FCSB

2 - 0

Astra Giurgiu - Fotbal Club FCSB - 12.08.2015 English version
Data disputării 12.08.2015 - 21:45
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București) Sebastian Stoianov (Constanța)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm Vâlcea)
Observator Marian Bucurescu (București)
Spectatori 8.500

Meciul din data 12.08.2015 dintre echipele Astra Giurgiu si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 8.500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București) Sebastian Stoianov (Constanța).

Astra Giurgiu: Pedro Miguel Barbosa QUEIRÓS, Cristian Daniel OROŞ, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Silviu LUNG JR., Valerică Marius GĂMAN, Gabriel Nicolae ENACHE, William Douglas DE AMORIM, Constantin Valentin BUDESCU, Fernando Henrique BOLDRIN, Denis ALIBEC, FILIPE Andrade TEIXEIRA si rezervele: Ricardo Miguel Martins ALVES, Florin LOVIN, George Petruț GAVRILAŞ, Daniel Constantin FLOREA, Alexandru Adrian DANDEA, Iulian ROȘU, Alexandru Constantin STAN.

Fotbal Club FCSB: Paul PAPP, Adrian POPA, Grégory Victor TADÉ, Aymen TAHAR, Alin Dorinel TOȘCA, Fernando Lopes dos Santos VARELA, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Valentin Alexandru COJOCARU, Lucian Ionuț FILIP, GUILHERME Haubert Sityá, Jugurtha HAMROUN si rezervele: Gabriel Cristian IANCU, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Florin Constantin NIȚĂ, Cornel Emilian RÂPĂ, Alexandru TUDORIE, Cătălin CARP, Rareș ENCEANU.

In minutul 18, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Aymen TAHAR
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, GUILHERME Haubert Sityá
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Denis ALIBEC
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Denis ALIBEC (atacant). In minutul 51 al partidei dintre Astra Giurgiu si Fotbal Club FCSB, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș defensiv FILIPE Andrade TEIXEIRA si intra Alexandru Adrian DANDEA
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș defensiv Aymen TAHAR si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 61, Astra Giurgiu - Fotbal Club FCSB, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru Astra Giurgiu de Constantin Valentin BUDESCU
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Fernando Lopes dos Santos VARELA
In minutul 65, schimbare, iese fundaș stânga GUILHERME Haubert Sityá si intra Gabriel Cristian IANCU
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru Adrian DANDEA
In minutul 68, schimbare, iese atacant Denis ALIBEC si intra Florin LOVIN
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Constantin Valentin BUDESCU
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Gabriel Nicolae ENACHE
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Lucian Ionuț FILIP si intra Rareș ENCEANU
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Florin LOVIN
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Silviu LUNG JR.
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicolae ENACHE si intra Alexandru Constantin STAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.