2 - 1

Concordia Chiajna - CFR 1907 Cluj - 24.08.2015 English version
Data disputării 24.08.2015 - 21:00
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Gabriel Sabin Stroe (Pitești)
Arbitru observator Ioan Onicaș (Zalău)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 1000

Meciul din data 24.08.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Gabriel Sabin Stroe (Pitești).

Concordia Chiajna: Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Marian CRISTESCU, Gabriel Nicu GIURGIU, Iulian MAMELE, Silviu Gabriel PANĂ, Marius George PENA, Florin Flavius PURECE, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Cristian Bogdan SÂRGHI, Alexandru Ion VAGNER, Florin MATACHE si rezervele: Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Răzvan TINCU, Cristian CIOBANU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Florin IACOB, Lucian Nicolae ION, Robert Dumitru RĂDUCANU.

CFR 1907 Cluj: Tiago Jorge Oliveira LOPES, Steve Leo BELECK A'Beka, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, CRISTIAN López Santamaría, Antonio JAKOLIŠ, Ionuț Justinian LARIE, Andrei Iosif MUREŞAN, Davide PETRUCCI, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Andrei Simion TÂNC si rezervele: Vítor BRUNO Ramos Gonçalves, Daniel Filipe Faria COELHO, Lucian GOIAN, Alexandru Traian MARC, Mihai Adrian MINCĂ, Filipe Guterres NASCIMENTO, Sergiu Dorin NEGRUȚ.

In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Ion VAGNER
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marian CRISTESCU (mijlocaș stânga). In minutul 19 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 50, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Ion VAGNER si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Andrei Simion TÂNC
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș defensiv Andrei Iosif MUREŞAN si intra Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș stânga Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Vítor BRUNO Ramos Gonçalves
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Robert Dumitru RĂDUCANU
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Steve Leo BELECK A'Beka (atacant). In minutul 74 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 78, jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Andrei Simion TÂNC a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. CFR 1907 Cluj ramane din minutul 78 in 10 jucatori.
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș central Silviu Gabriel PANĂ si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș central CRISTIAN López Santamaría si intra Lucian GOIAN
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Tiago Jorge Oliveira LOPES
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marian CRISTESCU (mijlocaș stânga). In minutul 88 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Concordia Chiajna.

Ștefan BĂRBOIANU
50’
56’ Andrei TÂNC
59’ Andrei MUREȘAN
Claudiu VOICULEŢ
64’ Adrian ALEXANDRU-PĂUN