1 - 2

FC Voluntari - CS Universitatea Craiova - 28.08.2015 English version
Data disputării 28.08.2015 - 18:30
Arbitru Dragoș Istrate (București)
Arbitri asistenţi Andrei Constantinescu (București), Bogdan Gheorghe (București)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Imilian Șerbănică (București)
Spectatori 500

Meciul din data 28.08.2015 dintre echipele FC Voluntari si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Dragoș Istrate (București) impreuna cu arbitrii asistenti Andrei Constantinescu (București), Bogdan Gheorghe (București).

FC Voluntari: Nicolae Adrian GRIGORE, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Dragoș BALAURU, Cosmin Florin ACHIM, Vasile MAFTEI, Laurențiu Daniel RUS, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Daniel Gabriel PANCU, Daniel Ionuț NOVAC, Florin Sandu MAXIM, Laurențiu Cătălin IORGA si rezervele: Gabriel Mihai DEAC, George CĂLINȚARU, Adrian Ionuț BĂLAN, Paul Ionel BOTAŞ, Mihai VODUŢ, Sorin Nicușor RĂDOI, Saša NOVAKOVIĆ.

CS Universitatea Craiova: Andrei Virgil IVAN, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, MADSON Henrique Nascimento Santos, Alexandru MATEIU, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Apostol Aleksandrov POPOV, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Hristo Evtimov ZLATINSKI, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Tha'er Fayed BAWAB, Stephane ACKA, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Andrei Ioan DUMITRAȘ, Cătălin George STRATON, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Costin Romeo CURELEA, Nicuşor Silviu BANCU.

In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Nicolae Adrian GRIGORE si intra Sorin Nicușor RĂDOI
In minutul 46, schimbare, iese fundaș central Stephane ACKA si intra KAY Carlos Daniel Silveira da Graça
In minutul 57, schimbare, iese mijlocaș central Alin Ionuț CÂRSTOCEA si intra Mihai VODUŢ
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru Mihail BĂLUŢĂ (mijlocaș dreapta). In minutul 61 al partidei dintre FC Voluntari si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș defensiv Hristo Evtimov ZLATINSKI si intra MADSON Henrique Nascimento Santos
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Mihai VODUŢ (rezervă). In minutul 72 al partidei dintre FC Voluntari si CS Universitatea Craiova, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 81, schimbare, iese fundaș central Vasile MAFTEI si intra Saša NOVAKOVIĆ
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru Mihail BĂLUŢĂ si intra Costin Romeo CURELEA
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Costin Romeo CURELEA
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Bogdan Ilie VĂTĂJELU (fundaș stânga). In minutul 87 al partidei dintre FC Voluntari si CS Universitatea Craiova, scorul devine 1 - 2.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Sorin Nicușor RĂDOI

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CS Universitatea Craiova.

Sorin RĂDOI
46’
46’ Stephane ACKA
Silveira KAY
Alin CÂRSTOCEA
Mihai VODUŢ
57’
0 - 1 61’ Alexandru BĂLUȚĂ
63’ Hristo ZLATINSKI
Henrique MADSON
1 - 1 Mihai VODUŢ 72’
Vasile MAFTEI
Saša NOVAKOVIĆ
81’
81’ Alexandru BĂLUȚĂ