Arbitri asistenţi Andrei Constantinescu (București), Bogdan Gheorghe (Bcurești)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Ion Craiu (București)
Spectatori 1500

Meciul din data 21.09.2015 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 1500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Andrei Constantinescu (București), Bogdan Gheorghe (Bcurești).

Fotbal Club FCSB: Lucian Ionuț FILIP, Fernando Lopes dos Santos VARELA, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, GUILHERME Haubert Sityá, Jugurtha HAMROUN, Houssine KHARJA, Florin Constantin NIȚĂ, Cornel Emilian RÂPĂ, Nicolae Claudiu STANCIU, Alin Dorinel TOȘCA, Adrian POPA si rezervele: Paul PAPP, Grégory Victor TADÉ, Aymen TAHAR.

Concordia Chiajna: Răzvan TINCU, Cristian Bogdan SÂRGHI, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Marius George PENA, Florin MATACHE, Iulian MAMELE, Valentin Marius LAZĂR, Gabriel Nicu GIURGIU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ si rezervele: Florin Flavius PURECE, Silviu Gabriel PANĂ, Mihai DINA.

In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 25, Fotbal Club FCSB - Concordia Chiajna, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Fotbal Club FCSB de Nicolae Claudiu STANCIU
In minutul 39, schimbare, iese mijlocaș defensiv Răzvan TINCU si intra Florin Flavius PURECE
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Alexandru Mihăiță CHIPCIU (atacant). In minutul 43 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, scorul devine 2 - 0.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tiberiu Andrei SEREDIUC
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Fernando Lopes dos Santos VARELA (fundaș central). In minutul 5 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, scorul devine 3 - 0.
In minutul 55, schimbare, iese atacant Marius George PENA si intra Mihai DINA
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș defensiv Houssine KHARJA si intra Aymen TAHAR
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș stânga Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Silviu Gabriel PANĂ
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Alexandru Mihăiță CHIPCIU
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș stânga Jugurtha HAMROUN si intra Grégory Victor TADÉ
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Grégory Victor TADÉ
In minutul 75, schimbare, iese fundaș dreapta Cornel Emilian RÂPĂ si intra Paul PAPP
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Fernando Lopes dos Santos VARELA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Valentin Marius LAZĂR (mijlocaș central). In minutul 90+4 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Concordia Chiajna, scorul devine 3 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

PENA
24’ Bogdan BUCURICĂ
1 - 0 penalty Nicușor STANCIU 25’
39’ Răzvan TINCU
Florin PURECE
2 - 0 Alexandru CHIPCIU 43’
45’ Tiberiu SEREDIUC
3 - 0 Fernando VARELA 5’
55’ Marius PENA
Mihai DINA
Houssine KHARJA
Aymen TAHAR
56’
61’ Marian CONSTANTINESCU