Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Paul Mincu (București)
Spectatori 1500

Meciul din data 28.09.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Dinamo București se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

Concordia Chiajna: Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Gabriel Nicu GIURGIU, Valentin Marius LAZĂR, Iulian MAMELE, Florin Flavius PURECE, Robert Dumitru RĂDUCANU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Cristian Bogdan SÂRGHI, Florin MATACHE si rezervele: Alexandru Ion VAGNER, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Florin IACOB, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Silviu Gabriel PANĂ, Marius George PENA, Răzvan TINCU.

Dinamo București: Collins Ngoran Suiru FAI, Steliano FILIP, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Andrei Ovidiu MARC, Miha MEVLJA, Antun PALIĆ, Dorin ROTARIU, Ricky VAN HAAREN, Aljoša VOJNOVIĆ, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS, Paul Viorel ANTON si rezervele: Ionuț NEDELCEARU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Antonio GHOMSI, Iustin Alin POPESCU, Ante PULJIĆ, Andrei Costin TÂRCOVEANU.

GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Dorin ROTARIU (mijlocaș dreapta). In minutul 34 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Harlem-Eddy GNOHÉRÉ (atacant). In minutul 40 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dinamo București, scorul devine 0 - 2.
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș defensiv Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Aljoša VOJNOVIĆ
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Aljoša VOJNOVIĆ si intra Ionuț NEDELCEARU
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș dreapta Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Marius George PENA
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ricky VAN HAAREN si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș defensiv Paul Viorel ANTON si intra Antonio GHOMSI
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Andrei Ovidiu MARC
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Gabriel Nicu GIURGIU
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ionuț NEDELCEARU
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (rezervă). In minutul 90+3 al partidei dintre Concordia Chiajna si Dinamo București, scorul devine 1 - 3.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Dinamo București.

Răzvan GRĂDINARU
54’
58’ Aljoša VOJNOVIĆ
63’ Aljoša VOJNOVIĆ
Ionuț NEDELCEARU
Marian CONSTANTINESCU 64’
0 - 3 66’ Harlem GNOHÉRÉ
Marian CONSTANTINESCU
Marius PENA
68’
70’ Ricky VAN HAAREN
Bogdan GAVRILĂ
82’ Paul ANTON
Antonio GHOMSI
84’ Andrei MARC
Gabriel GIURGIU 86’
89’ Ionuț NEDELCEARU
90+3’ Steliano FILIP
1 - 3 Marius PENA 90+3’