Arbitri asistenţi Miclos Istvan Nagy (Cluj), Adrian Mărginean (Alba Iulia)
Arbitru observator Ioan Costin Toma (Piatra Neamț)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)
Spectatori 500

Meciul din data 02.10.2015 dintre echipele FC Voluntari si Concordia Chiajna se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Miclos Istvan Nagy (Cluj), Adrian Mărginean (Alba Iulia).

FC Voluntari: Vasile MAFTEI, Ben Hamed KONÉ, Johannes GOOSSENS, Mihai Alexandru COSTEA, Marius Ionuț BRICEAG, Dragoș BALAURU, Daniel Ionuț NOVAC, Dinu Marius TODORAN, Laurențiu Daniel RUS, Daniel Gabriel PANCU, Saša NOVAKOVIĆ si rezervele: Cosmin Florin ACHIM, Laurențiu Cătălin IORGA, Nicolae Adrian GRIGORE, Robert Alexandru VÂLCEANU, Mihai VODUŢ, Sorin Nicușor RĂDOI, Răzvan Gabriel PETRARIU.

Concordia Chiajna: Silviu Gabriel PANĂ, Florin Flavius PURECE, Cristian Bogdan SÂRGHI, Alexandru Ion VAGNER, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Iulian MAMELE, Valentin Marius LAZĂR, Florin IACOB, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Gabriel Nicu GIURGIU si rezervele: Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Florin MATACHE, Marius George PENA, Răzvan TINCU, Mihai DINA, Cristian CIOBANU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Vasile MAFTEI (fundaș central). In minutul 07 al partidei dintre FC Voluntari si Concordia Chiajna, FC Voluntari deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Daniel Ionuț NOVAC
In minutul 35, schimbare, iese mijlocaș defensiv Dinu Marius TODORAN si intra Nicolae Adrian GRIGORE
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Dinu Marius TODORAN
In minutul 45, schimbare, iese atacant Cătălin Ştefan ŢÂRĂ si intra Mihai DINA
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Alexandru COSTEA
In minutul 55, FC Voluntari - Concordia Chiajna, scor 2 - 0, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Marius Ionuț BRICEAG
In minutul 58, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ben Hamed KONÉ si intra Robert Alexandru VÂLCEANU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Bogdan SÂRGHI
In minutul 64, FC Voluntari - Concordia Chiajna, scor 2 - 1, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Gabriel Nicu GIURGIU
In minutul 69, schimbare, iese atacant Daniel Gabriel PANCU si intra Mihai VODUŢ
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Silviu Gabriel PANĂ
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Nicolae Adrian GRIGORE
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș defensiv Silviu Gabriel PANĂ si intra Bruno Alexandre Marques MADEIRA
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Florin Flavius PURECE si intra Marius George PENA
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Ion VAGNER
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Mihai DINA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Voluntari.

Nicolae GRIGORE
35’
Dinu TODORAN 35’
45’ Cătălin ŢÂRĂ
Mihai DINA
Mihai COSTEA 47’
2 - 0 penalty Marius BRICEAG 55’
Ben Hamed KONÉ
Robert VÂLCEANU
58’
58’ Cristian SÂRGHI
2 - 1 64’ penalty Gabriel GIURGIU
Daniel PANCU
Mihai VODUŢ
69’
69’ Silviu PANĂ
Nicolae GRIGORE 73’
74’ Silviu PANĂ
Bruno MADEIRA
83’ Florin PURECE
Marius PENA
86’ Alexandru VAGNER