Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), George Florin Neacșu (Câmpulung)
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)
Observator Marin Petrache (Giurgiu)
Spectatori 2500

Meciul din data 04.10.2015 dintre echipele FC Botoșani si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Botoșani pe stadionul Municipal. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), George Florin Neacșu (Câmpulung).

FC Botoșani: Attila László HADNAGY, István Sándor FÜLÖP, Mihai Cătălin BORDEIANU, Paul Ștefan BATIN, Florin Dorin ACSINTE, Gabriel Cristian VAŞVARI, Dan Mihai ROMAN, Florin Constantin PLĂMADĂ, Plamen Ivanov ILIEV, George Andrei MIRON, Andrei Alexandru PATACHE si rezervele: Raul Răzvan COSTIN, Ciprian Florin BRATA, Petre Daniel IVANOVICI, Sergiu Cristian POPOVICI, Quenten MARTINUS, Mergim NEZIRI, Răzvan Neculaie PLEȘCA.

ASA Târgu-Mureș: Iván GONZÁLEZ López, Romario KORTZORG, Miroslav MANOLOV, Gabriel Stelian MUREŞAN, Luís PEDRO, Javier VELAYOS Rodríguez, Adrian Ioan VICIU, Alexandru DEDOV, Pablo Daniel BRANDÁN, Florin BEJAN, Saša BALIĆ si rezervele: FEJÉR Bela Csongor, Robert CANDREA, Nicolás Martín GOROBSOV, Sergiu Cătălin HANCA, Ionuț BALAUR, Mircea Ionuț AXENTE.

In minutul 11, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Dan Mihai ROMAN
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Iván GONZÁLEZ López (fundaș central). In minutul 24 al partidei dintre FC Botoșani si ASA Târgu-Mureș, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Attila László HADNAGY
In minutul 39, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Luís PEDRO
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Mihai Cătălin BORDEIANU
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Gabriel Stelian MUREŞAN
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Gabriel Cristian VAŞVARI
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, Florin Dorin ACSINTE
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga István Sándor FÜLÖP si intra Quenten MARTINUS
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Saša BALIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Botoșani de Attila László HADNAGY (atacant). In minutul 73 al partidei dintre FC Botoșani si ASA Târgu-Mureș, FC Botoșani reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru DEDOV si intra Sergiu Cătălin HANCA
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta Luís PEDRO si intra Mircea Ionuț AXENTE
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta Paul Ștefan BATIN si intra Ciprian Florin BRATA
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Botoșani, George Andrei MIRON
In minutul 87, schimbare, iese fundaș dreapta Andrei Alexandru PATACHE si intra Sergiu Cristian POPOVICI