0 - 1

CSM Politehnica Iași - Concordia Chiajna - 23.10.2015 English version
Data disputării 23.10.2015 - 18:00
Arbitru Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe)
Arbitri asistenţi Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Marius Florin Badea (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Stan Prodan (Alexandria)
Observator Constantin Tolea (Galați)
Spectatori 1700

Meciul din data 23.10.2015 dintre echipele FC Politehnica Iași si Concordia Chiajna se disputa in localitatea Iași pe stadionul Emil Alexandrescu. in fata a 1700 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sfântu Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Marius Florin Badea (Rm Vâlcea).

FC Politehnica Iași: Ștefan Costel GRIGORIE, Ionuț Cosmin VOICU, Marius Ovidiu MIHALACHE, Bojan GOLUBOVIĆ, Cosmin Valentin FRĂSINESCU, Andrei Ștefan ENESCU, Mădălin Marius CIUCĂ, Lukács BŐLE, Milan MITIĆ, Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Alessandro CAPARCO si rezervele: Branko GRAHOVAC, Vasile GHEORGHE, Alexandru CREŢU, Gabriel BOSOI, Alexandru BOICIUC, Gianmarco PICCIONI.

Concordia Chiajna: Gabriel Nicu GIURGIU, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Valentin Marius LAZĂR, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Iulian MAMELE, Florin MATACHE, Florin Flavius PURECE, Robert Dumitru RĂDUCANU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Răzvan TINCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si rezervele: Ovidiu MARIN, Cristian CIOBANU, Mihai DINA, Florin IACOB, Silviu Gabriel PANĂ, Florin Marian RĂSDAN.

In minutul 29, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Robert Dumitru RĂDUCANU
In minutul 40, schimbare, iese fundaș central Iulian MAMELE si intra Marian Ionuț MARIN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Andrei Ștefan ENESCU si intra Vasile GHEORGHE
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Mădălin Marius CIUCĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Bruno Alexandre Marques MADEIRA (mijlocaș stânga). In minutul 64 al partidei dintre FC Politehnica Iași si Concordia Chiajna, Concordia Chiajna deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș central Ștefan Costel GRIGORIE si intra Gianmarco PICCIONI
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș defensiv Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Cristian CIOBANU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș stânga Lukács BŐLE si intra Alexandru BOICIUC
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan TINCU
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Cosmin Valentin FRĂSINESCU
In minutul 77, schimbare, iese atacant Robert Dumitru RĂDUCANU si intra Mihai DINA
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Ionuț Cosmin VOICU
In minutul 85, jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Ionuț Cosmin VOICU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Politehnica Iași ramane din minutul 85 in 10 jucatori.
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian CIOBANU
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Alexandru BOICIUC
In minutul 90+5, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian CIOBANU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 90+5 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.

RĂDUCANU
29’ Robert RĂDUCANU
40’ Iulian MAMELE
Marian MARIN
Andrei ENESCU
Vasile GHEORGHE
46’
Mădălin CIUCĂ 51’
0 - 1 64’ Bruno MADEIRA
Ștefan GRIGORIE
Gianmarco PICCIONI
65’
71’ Tiberiu SEREDIUC
Cristian CIOBANU
Lukács BŐLE
Alexandru BOICIUC
76’
76’ Răzvan TINCU
Cosmin FRĂSINESCU 76’
77’ Robert RĂDUCANU
Mihai DINA
Ionuţ VOICU 84’
Ionuţ VOICU 85’
86’ Cristian CIOBANU
Alexandru BOICIUC 87’
90+5’ Cristian CIOBANU