FC Voluntari vs Petrolul Ploiești

1 - 0

FC Voluntari - Petrolul Ploiesti - 24.10.2015 English version
Data disputării 24.10.2015 - 18:00
Arbitri asistenţi Marius Cristian Marchidanu (Brăila), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Imilian Șerbănică (București)
Spectatori 300

Meciul din data 24.10.2015 dintre echipele FC Voluntari si Petrolul Ploiești se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Cristian Marchidanu (Brăila), George Florin Neacșu (Câmpulung Mus).

FC Voluntari: Ben Hamed KONÉ, Sorin Nicușor RĂDOI, Laurențiu Daniel RUS, Daniel Gabriel PANCU, Daniel Ionuț NOVAC, Vasile MAFTEI, Laurențiu Cătălin IORGA, Johannes GOOSSENS, Adrian Ionuț BĂLAN, Marius Ionuț BRICEAG, Dragoș BALAURU si rezervele: Dinu Marius TODORAN, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, ELTON Constantino Da Silva, Paul Ionel BOTAŞ, Cosmin Florin ACHIM.

Petrolul Ploiești: Abdellah ZOUBIR, Alexandru Constantin BENGA, Fernando VELASCO Salazar, Toto Adaruns TAMUZ Temile , Alexandru TUDOSE, Ionuț Andrei PETELEU, Peterson dos Santos PEÇANHA, Laurențiu Nicolae MARINESCU, Viktor Viktorov GENEV, Dan Mihai BUCȘĂ, Gevaro NEPOMUCENO si rezervele: Alexandru RADU II, Vlad RUSU, Nicolae MILINCEANU, Valentin Ionuț LEMNARU, Alberto COBREA, Alexandru Cătălin CHIRIȚĂ, Roberto ALECSANDRU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Ben Hamed KONÉ (mijlocaș stânga). In minutul 46 al partidei dintre FC Voluntari si Petrolul Ploiești, FC Voluntari deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese portar Dragoș BALAURU si intra Paul Ionel BOTAŞ
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Daniel Gabriel PANCU
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș central Daniel Gabriel PANCU si intra Dinu Marius TODORAN
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș stânga Gevaro NEPOMUCENO si intra Nicolae MILINCEANU
In minutul 69, schimbare, iese fundaș dreapta Ionuț Andrei PETELEU si intra Valentin Ionuț LEMNARU
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei Petrolul Ploiești, Alexandru Constantin BENGA
In minutul 88, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Cosmin Florin ACHIM
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Petrolul Ploiești, Abdellah ZOUBIR
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Dinu Marius TODORAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa FC Voluntari.

Paul BOTAŞ
46’
Daniel PANCU 48’
Daniel PANCU
Dinu TODORAN
62’
65’ Gevaro NEPOMUCENO
Nicolae MILINCEANU
69’ Ionuț PETELEU
Valentin LEMNARU
73’ Alexandru BENGA
Adrian BĂLAN
Cosmin ACHIM
88’
90+1’ Abdellah ZOUBIR