Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Viorel Anghelinei (Galați)
Spectatori 3500

Meciul din data 25.10.2015 dintre echipele Fotbal Club FCSB si Pandurii Târgu-Jiu se disputa in localitatea București pe stadionul Arena Națională. in fata a 3500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

Fotbal Club FCSB: Jean-Sony ALCÉNAT, Alin Dorinel TOȘCA, Alexandru Mihăiță CHIPCIU, Lucian Ionuț FILIP, GUILHERME Haubert Sityá, Jugurtha HAMROUN, Houssine KHARJA, Florin Constantin NIȚĂ, Adrian POPA, Nicolae Claudiu STANCIU, Fernando Lopes dos Santos VARELA si rezervele: Nicandro BREEVELD, Cătălin CARP, Valentin Alexandru COJOCARU, Paul PAPP, Grégory Victor TADÉ, Aymen TAHAR, Sulley Ali Sariki MUNIRU.

Pandurii Târgu-Jiu: Filip MRZLJAK, Lukáš DROPPA, Vasco Herculano Salgado Cunha Mango FERNANDES, Adrian Ioan HORA, João Pedro MINGOTE Ribeiro, Marko MOMČILOVIĆ, Viorel NICOARĂ, Dan Nicolae NISTOR, Mihai Cosmin RĂDUȚ, Cristian Ionuţ SĂPUNARU, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN si rezervele: Alexandru Teofil CIUCUR, ERICO Constantino da Silva, Ezequiel Nicolás FILIPETTO, Constantin GRECU, Valentin Dumitru MUNTEANU, Răzvan Marian STANCA, Carlos WELLINGTON da Silva.

GOOOL! Gol marcat pentru Pandurii Târgu-Jiu de Mihai Cosmin RĂDUȚ (mijlocaș dreapta). In minutul 05 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Pandurii Târgu-Jiu, Pandurii Târgu-Jiu deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Jean-Sony ALCÉNAT
In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Bogdan Alexandru UNGURUȘAN
In minutul 45+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Houssine KHARJA
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Cristian Ionuţ SĂPUNARU
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Lucian Ionuț FILIP
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș stânga Nicolae Claudiu STANCIU si intra Grégory Victor TADÉ
In minutul 62, schimbare, iese fundaș dreapta Jean-Sony ALCÉNAT si intra Paul PAPP
In minutul 64, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Grégory Victor TADÉ
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș stânga Viorel NICOARĂ si intra Alexandru Teofil CIUCUR
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Lucian Ionuț FILIP si intra Sulley Ali Sariki MUNIRU
In minutul 77, schimbare, iese atacant Adrian Ioan HORA si intra Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Pandurii Târgu-Jiu, Carlos WELLINGTON da Silva
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai Cosmin RĂDUȚ si intra Constantin GRECU
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Sulley Ali Sariki MUNIRU (rezervă). In minutul 86 al partidei dintre Fotbal Club FCSB si Pandurii Târgu-Jiu, Fotbal Club FCSB reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Jugurtha HAMROUN

Jean ALCÉNAT 24’
24’ Bogdan UNGURUȘAN
Houssine KHARJA 45+1’
55’ Cristian SĂPUNARU
Lucian FILIP 60’
Nicușor STANCIU
Grégory TADÉ
62’
Jean ALCÉNAT
Paul PAPP
62’
Grégory TADÉ 64’
68’ Viorel NICOARĂ
Alexandru CIUCUR
Lucian FILIP
Sulley MUNIRU
76’
77’ Adrian HORA
Carlos WELLINGTON
82’ Carlos WELLINGTON