Arbitri asistenţi Alexandru Cerei (Cluj), Gero Szabo (Cluj)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Mihai Stancu (București)
Spectatori 4500

Meciul din data 25.10.2015 dintre echipele CS Universitatea Craiova si Dinamo București se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Extensiv. in fata a 4500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Alexandru Cerei (Cluj), Gero Szabo (Cluj).

CS Universitatea Craiova: Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Apostol Aleksandrov POPOV, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Alexandru MATEIU, Andrei Virgil IVAN, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, Valentin ILIEV Ivanov, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Tha'er Fayed BAWAB, Nicuşor Silviu BANCU, Sebastian Zoltán ACHIM si rezervele: Andrei Mihai HERGHELIGIU, Cătălin George STRATON, MADSON Henrique Nascimento Santos, Viorel FERFELEA, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Costin Romeo CURELEA.

Dinamo București: Paul Viorel ANTON, Collins Ngoran Suiru FAI, Antun PALIĆ, Aljoša VOJNOVIĆ, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS, Dorin ROTARIU, Andrei Ovidiu MARC, Cosmin Gabriel MATEI, Miha MEVLJA, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Steliano FILIP si rezervele: Ricky VAN HAAREN, Gezim SHALAJ, Ante PULJIĆ, Iustin Alin POPESCU, Ionuț NEDELCEARU, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Patrice Emery Fongang FEUSSI.

GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Tha'er Fayed BAWAB (atacant). In minutul 13 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Dinamo București, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 39, schimbare, iese fundaș central Valentin ILIEV Ivanov si intra Andrei Ioan DUMITRAȘ
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Nuno Miguel Monteiro ROCHA
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Dorin ROTARIU
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș defensiv Aljoša VOJNOVIĆ si intra Ricky VAN HAAREN
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș dreapta Cosmin Gabriel MATEI si intra Gezim SHALAJ
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Tha'er Fayed BAWAB (atacant). In minutul 63 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Dinamo București, scorul devine 2 - 0.
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Nicuşor Silviu BANCU (mijlocaș stânga). In minutul 65 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si Dinamo București, scorul devine 3 - 0.
In minutul 68, schimbare, iese fundaș central Andrei Ovidiu MARC si intra Ante PULJIĆ
In minutul 77, schimbare, iese atacant Andrei Virgil IVAN si intra Andrei Mihai HERGHELIGIU
In minutul 83, schimbare, iese atacant Tha'er Fayed BAWAB si intra MADSON Henrique Nascimento Santos
In minutul 90+2, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Dinamo București, Paul Viorel ANTON. Dinamo București va trebui sa trebui sa joace minutele ramase de jucat din aceasta partida in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 0 pentru echipa CS Universitatea Craiova.