Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Marius Nicoară (DT Severin)
Arbitru observator Ionel Popa (Pașcani)
Observator Iulius Nemțeanu (Ghermănești - If)
Spectatori 800

Meciul din data 31.10.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 800 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Marius Nicoară (DT Severin).

Concordia Chiajna: Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Gabriel Nicu GIURGIU, Florin Marian RĂSDAN, Florin Flavius PURECE, Florin MATACHE, Iulian MAMELE, Valentin Marius LAZĂR, Lucian Nicolae ION, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Ovidiu MARIN si rezervele: Tiberiu Andrei SEREDIUC, Marius George PENA, Silviu Gabriel PANĂ, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Florin IACOB, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU.

ASA Târgu-Mureș: Ionuț BALAUR, Pablo Daniel BRANDÁN, Iván GONZÁLEZ López, Nicolás Martín GOROBSOV, Romario KORTZORG, Ousmane N'DOYE, Luís PEDRO, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Javier VELAYOS Rodríguez, Saša BALIĆ, Mircea Ionuț AXENTE si rezervele: Adrian Dumitru BORZA, Alexandru DEDOV, Sergiu Cătălin HANCA, Adrian Ioan VICIU, Claudiu Dorian VOICULEŢ.

In minutul 15, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Luís PEDRO
In minutul 21, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Ionuț BALAUR
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 27, Concordia Chiajna - ASA Târgu-Mureș, scorul este 0 - 1. Autogol, inscris de Iulian MAMELE
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Mircea Ionuț AXENTE
In minutul 53, schimbare, iese atacant Mircea Ionuț AXENTE si intra Sergiu Cătălin HANCA
In minutul 55, schimbare, iese atacant Valentin Marius LAZĂR si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 62, schimbare, iese mijlocaș dreapta Lucian Nicolae ION si intra Bruno Alexandre Marques MADEIRA
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Saša BALIĆ
In minutul 70, schimbare, iese atacant Luís PEDRO si intra Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Iulian MAMELE
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Tiberiu Andrei SEREDIUC (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Nicu GIURGIU si intra Marius George PENA
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ousmane N'DOYE (mijlocaș central). In minutul 90 al partidei dintre Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș, scorul devine 1 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.

AXENTE
15’ Luís PEDRO
21’ Ionuț BALAUR
22’ Nicolás GOROBSOV
0 - 1 autogol Iulian MAMELE 27’