Arbitri asistenţi Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Marin Petrache (Giurgiu)
Spectatori 200

Meciul din data 07.11.2015 dintre echipele FC Voluntari si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Rm Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Florin Păunescu (Rm Vâlcea), Daniel Hulubei (Vaslui).

FC Voluntari: Sorin Nicușor RĂDOI, Mihai VODUŢ, Laurențiu Daniel RUS, Daniel Ionuț NOVAC, Ben Hamed KONÉ, Johannes GOOSSENS, Adrian Ionuț BĂLAN, Marius Ionuț BRICEAG, Dragoș BALAURU, Cosmin Florin ACHIM, Dinu Marius TODORAN si rezervele: Frank Cedric Njiki TCHOUTOU, Răzvan Gabriel PETRARIU, Daniel Gabriel PANCU, Saša NOVAKOVIĆ, Vasile Fernando MIHAI, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Alexandru Octavian IONIȚĂ.

CFR 1907 Cluj: Alexandru Traian MARC, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, CRISTIAN López Santamaría, Tomislav GOMELT, Ionuț Justinian LARIE, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Andrei Iosif MUREŞAN, Filipe Guterres NASCIMENTO, Davide PETRUCCI, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si rezervele: Lucian GOIAN, Antonio JAKOLIŠ, Sergiu Dorin NEGRUȚ, Bryan NOUVIER, Szilard VERES, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Steve Leo BELECK A'Beka.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Mihai VODUŢ (mijlocaș dreapta). In minutul 11 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, FC Voluntari deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Dinu Marius TODORAN si intra Daniel Gabriel PANCU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tomislav GOMELT si intra Steve Leo BELECK A'Beka
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Daniel Ionuț NOVAC (mijlocaș defensiv). In minutul 49 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 0.
In minutul 60, schimbare, iese extremă dreapta Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Bryan NOUVIER
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș stânga Vítor BRUNO Ramos Gonçalves si intra Antonio JAKOLIŠ
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Steve Leo BELECK A'Beka
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai VODUŢ si intra Vasile Fernando MIHAI
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de CRISTIAN López Santamaría (atacant). In minutul 75 al partidei dintre FC Voluntari si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 1.
In minutul 77, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Vasile Fernando MIHAI
In minutul 83, FC Voluntari - CFR 1907 Cluj, scor 2 - 2, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de CRISTIAN López Santamaría
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Dragoș BALAURU
In minutul 86, schimbare, iese rezervă Vasile Fernando MIHAI si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Marius Ionuț BRICEAG
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Antonio JAKOLIŠ

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

Daniel PANCU
46’
46’ Tomislav GOMELT
Steve BELECK
2 - 0 Daniel NOVAC 49’
60’ Adrian ALEXANDRU-PĂUN