Arbitri asistenţi Miclos Istvan Nagy (Cluj), Valentin Avram (București)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Cătălin Cursaru (Ploiești)
Spectatori 1000

Meciul din data 20.11.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Alexandru Tudor (București) impreuna cu arbitrii asistenti Miclos Istvan Nagy (Cluj), Valentin Avram (București).

Concordia Chiajna: Valentin Marius LAZĂR, Răzvan TINCU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Flavius PURECE, Bruno Alexandre Marques MADEIRA, Lucian Nicolae ION, Florin IACOB, Gabriel Nicu GIURGIU, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ si rezervele: Marius George PENA, Mihai DINA, Marian CRISTESCU.

CS Universitatea Craiova: Andrei Ioan DUMITRAȘ, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Nicuşor Silviu BANCU, Tha'er Fayed BAWAB, Sebastian Zoltán ACHIM, Hristo Evtimov ZLATINSKI, Andrei Virgil IVAN, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Apostol Aleksandrov POPOV si rezervele: Costin Romeo CURELEA, Valentin ILIEV Ivanov, MADSON Henrique Nascimento Santos.

In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de KAY Carlos Daniel Silveira da Graça (mijlocaș central). In minutul 26 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Apostol Aleksandrov POPOV
In minutul 61, schimbare, iese atacant Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Marius George PENA
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Tha'er Fayed BAWAB
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Andrei Virgil IVAN (extremă stânga). In minutul 66 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, scorul devine 0 - 2.
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș defensiv Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Marian CRISTESCU
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Bogdan Ilie VĂTĂJELU
In minutul 73, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Apostol Aleksandrov POPOV. CS Universitatea Craiova va trebui sa trebui sa joace restul de 17 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 76, schimbare, iese extremă dreapta Tha'er Fayed BAWAB si intra Valentin ILIEV Ivanov
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Nuno Miguel Monteiro ROCHA
In minutul 78, schimbare, iese fundaș central Lucian Nicolae ION si intra Mihai DINA
In minutul 85, schimbare, iese extremă stânga Andrei Virgil IVAN si intra Costin Romeo CURELEA
In minutul 90+3, schimbare, iese mijlocaș central Hristo Evtimov ZLATINSKI si intra MADSON Henrique Nascimento Santos

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa CS Universitatea Craiova.

0 - 1 26’ Silveira KAY
35’ Apostol POPOV
Marian CONSTANTINESCU
Marius PENA
61’
63’ Tha'er BAWAB
0 - 2 66’ Andrei IVAN
Bruno MADEIRA
Marian CRISTESCU
70’
70’ Bogdan VĂTĂJELU
73’ Apostol POPOV
76’ Tha'er BAWAB
Valentin ILIEV
78’ NUNO ROCHA
Lucian ION
Mihai DINA
78’
85’ Andrei IVAN
Costin CURELEA
90+3’ Hristo ZLATINSKI