Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Ovidiu Artene (Vaslui)
Arbitru observator Patrițiu Abrudan (Cluj)
Observator Octavian Goga (Brașov)
Spectatori 1000

Meciul din data 22.11.2015 dintre echipele ASA Târgu-Mureș si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Târgu Mureș pe stadionul Trans-Sil. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Radu Petrescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Ovidiu Artene (Vaslui).

ASA Târgu-Mureș: Eduard Cornel STĂNCIOIU, Gabriel Stelian MUREŞAN, Filip JAZVIĆ, Romario KORTZORG, Nicolás Martín GOROBSOV, Iván GONZÁLEZ López, Ramiro COSTA, Pablo Daniel BRANDÁN, Saša BALIĆ, Ionuț BALAUR, Javier VELAYOS Rodríguez si rezervele: Paweł GOLAŃSKI, Luís PEDRO, Sergiu Cătălin HANCA, Florin BEJAN, Mircea Ionuț AXENTE, Adrian Ioan VICIU, Claudiu Dorian VOICULEŢ.

Viitorul Constanța: Bogdan Alexandru MITREA, Victor Teodor RÂMNICEANU, Bănel NICOLIȚĂ, Ioan Constantin FILIP, Cristian George GANEA, Aurelian Ionuț CHIȚU, Florin Lucian CERNAT, Vlad Alexandru ACHIM, Romario Sandu BENZAR, Adnan AGANOVIĆ, Kévin BOLI si rezervele: Bogdan Ionuț ŢÂRU, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Bogdan MITACHE, Răzvan MARIN, Ianis HAGI, Alexandru BUZBUCHI, Florinel Teodor COMAN.

GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Pablo Daniel BRANDÁN (mijlocaș stânga). In minutul 12 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Viitorul Constanța, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 36, ASA Târgu-Mureș - Viitorul Constanța, scorul este 1 - 1. Autogol, inscris de Ionuț BALAUR
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Aurelian Ionuț CHIȚU si intra Răzvan MARIN
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Bogdan Alexandru MITREA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Adnan AGANOVIĆ (mijlocaș dreapta). In minutul 65 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Viitorul Constanța, scorul devine 1 - 2.
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș stânga Vlad Alexandru ACHIM si intra Dragoş Ionuţ NEDELCU
In minutul 66, schimbare, iese extremă stânga Romario KORTZORG si intra Sergiu Cătălin HANCA
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Dragoş Ionuţ NEDELCU
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș central Gabriel Stelian MUREŞAN si intra Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 78, schimbare, iese atacant Florin Lucian CERNAT si intra Ianis HAGI
In minutul 78, schimbare, iese atacant Filip JAZVIĆ si intra Mircea Ionuț AXENTE
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Ionuț BALAUR (fundaș central). In minutul 90+2 al partidei dintre ASA Târgu-Mureș si Viitorul Constanța, ASA Târgu-Mureș reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.