1 - 3

FC Voluntari - Dinamo Bucharest - 30.11.2015 English version
Data disputării 30.11.2015 - 20:30
Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Marius Nicoară (DT Severin)
Arbitru observator Dan Victor Berbecaru (Rm Vâlcea)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 1000

Meciul din data 30.11.2015 dintre echipele FC Voluntari si Dinamo București se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Marius Nicoară (DT Severin).

FC Voluntari: Mihai VODUŢ, Cosmin Florin ACHIM, Marius Ionuț BRICEAG, Adrian Ionuț BĂLAN, Johannes GOOSSENS, Ben Hamed KONÉ, Ihor Yuriyovych LYTOVKA, Daniel Ionuț NOVAC, Laurențiu Daniel RUS, Sorin Nicușor RĂDOI, Hrvoje SPAHIJA si rezervele: Dragoș BALAURU, Alexandru Octavian IONIȚĂ, Laurențiu Cătălin IORGA, Saša NOVAKOVIĆ, Daniel Gabriel PANCU, Frank Cedric Njiki TCHOUTOU, Vasile MAFTEI.

Dinamo București: Miha MEVLJA, Collins Ngoran Suiru FAI, Steliano FILIP, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Cosmin Gabriel MATEI, Ionuț NEDELCEARU, Dorin ROTARIU, Ricky VAN HAAREN, Aljoša VOJNOVIĆ, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS, Paul Viorel ANTON si rezervele: Laurențiu Nicolae CORBU, Marcel Josué ESSOMBÉ, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Andrei Ovidiu MARC, Iustin Alin POPESCU, Ante PULJIĆ, Andrei Costin TÂRCOVEANU.

GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Harlem-Eddy GNOHÉRÉ (atacant). In minutul 01 al partidei dintre FC Voluntari si Dinamo București, Dinamo București deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Adrian Ionuț BĂLAN
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Steliano FILIP (fundaș stânga). In minutul 41 al partidei dintre FC Voluntari si Dinamo București, scorul devine 0 - 2.
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ionuț NEDELCEARU
In minutul 54, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ricky VAN HAAREN si intra Bogdan Cătălin GAVRILĂ
In minutul 56, schimbare, iese fundaș central Cosmin Florin ACHIM si intra Laurențiu Cătălin IORGA
In minutul 56, schimbare, iese fundaș central Ionuț NEDELCEARU si intra Andrei Ovidiu MARC
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Paul Viorel ANTON (mijlocaș defensiv). In minutul 60 al partidei dintre FC Voluntari si Dinamo București, scorul devine 0 - 3.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Hrvoje SPAHIJA (fundaș central). In minutul 65 al partidei dintre FC Voluntari si Dinamo București, scorul devine 1 - 3.
In minutul 67, schimbare, iese atacant Harlem-Eddy GNOHÉRÉ si intra Marcel Josué ESSOMBÉ
In minutul 69, schimbare, iese mijlocaș stânga Johannes GOOSSENS si intra Daniel Gabriel PANCU
In minutul 79, schimbare, iese atacant Mihai VODUŢ si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ
In minutul 80, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ben Hamed KONÉ
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Marcel Josué ESSOMBÉ
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Marius Ionuț BRICEAG
In minutul 90+1, jucatorul echipei FC Voluntari, Ben Hamed KONÉ a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. FC Voluntari ramane din minutul 90+1 in 10 jucatori.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 1 pentru echipa Dinamo București.

0 - 2 41’ Steliano FILIP
44’ Ionuț NEDELCEARU
54’ Ricky VAN HAAREN
Bogdan GAVRILĂ
Cosmin ACHIM
Laurențiu IORGA
56’
56’ Ionuț NEDELCEARU