Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Florin Hîncu (Brașov)
Observator Constantin Stătescu (București)
Spectatori 300

Meciul din data 01.12.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si Viitorul Constanța se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Rm Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova).

Concordia Chiajna: Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Răzvan TINCU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Flavius PURECE, Florin MATACHE, Iulian MAMELE, Valentin Marius LAZĂR, Gabriel Nicu GIURGIU, Mihai DINA, Marian CRISTESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si rezervele: Cristian Bogdan SÂRGHI, Robert Dumitru RĂDUCANU, Marius George PENA, Silviu Gabriel PANĂ, Florin IACOB, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Bruno Alexandre Marques MADEIRA.

Viitorul Constanța: Cristian George GANEA, Adnan AGANOVIĆ, Romario Sandu BENZAR, Kévin BOLI, Florin Lucian CERNAT, Aurelian Ionuț CHIȚU, Ioan Constantin FILIP, Ianis HAGI, Răzvan MARIN, Bogdan Alexandru MITREA, Victor Teodor RÂMNICEANU, Florin Lucian TĂNASE si rezervele: Alexandru BUZBUCHI, Raul Axente CIUPE, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Bănel NICOLIȚĂ, Bogdan Ionuț ŢÂRU, Vlad Alexandru ACHIM.

In minutul 12, Concordia Chiajna - Viitorul Constanța, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Gabriel Nicu GIURGIU
In minutul 14, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Kévin BOLI
In minutul 28, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Aurelian Ionuț CHIȚU (extremă dreapta). In minutul 32 al partidei dintre Concordia Chiajna si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 53, schimbare, iese atacant Ianis HAGI si intra Bănel NICOLIȚĂ
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan MARIN si intra Vlad Alexandru ACHIM
In minutul 60, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Marius George PENA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Bănel NICOLIȚĂ (rezervă). In minutul 68 al partidei dintre Concordia Chiajna si Viitorul Constanța, scorul devine 1 - 2.
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 76, schimbare, iese extremă stânga Florin Lucian TĂNASE si intra Bogdan Ionuț ŢÂRU
In minutul 82, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Robert Dumitru RĂDUCANU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (rezervă). In minutul 84 al partidei dintre Concordia Chiajna si Viitorul Constanța, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin Flavius PURECE
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Valentin Marius LAZĂR
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.