Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Iulian Radu (București)
Arbitru observator Alexandru Deaconu (București)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)
Spectatori 1000

Meciul din data 03.12.2015 dintre echipele Astra Giurgiu si FC Voluntari se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Horațiu Mircea Feșnic (Cluj) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Iulian Radu (București).

Astra Giurgiu: FILIPE Andrade TEIXEIRA, Fernando Henrique BOLDRIN, Pedro Miguel Barbosa QUEIRÓS, Cristian Daniel OROŞ, Daniel George NICULAE, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Silviu LUNG JR., Gabriel Nicolae ENACHE, BOUBACAR Mansaly, Denis ALIBEC, Valerică Marius GĂMAN si rezervele: Fwayo TEMBO, Alexandru Constantin STAN, Alexandru IONIŢĂ II, GERALDO Washington Regufe Alves, George Petruț GAVRILAŞ, Daniel Constantin FLOREA, Alexandru Adrian DANDEA.

FC Voluntari: Vasile MAFTEI, Dragoș BALAURU, Marius Ionuț BRICEAG, Mihai Alexandru COSTEA, Johannes GOOSSENS, Daniel Ionuț NOVAC, Daniel Gabriel PANCU, Laurențiu Daniel RUS, Sorin Nicușor RĂDOI, Hrvoje SPAHIJA, Robert Alexandru VÂLCEANU si rezervele: Cosmin Florin ACHIM, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Alexandru Octavian IONIȚĂ, Ihor Yuriyovych LYTOVKA, Saša NOVAKOVIĆ, Frank Cedric Njiki TCHOUTOU.

In minutul 30, Astra Giurgiu - FC Voluntari, scor 0 - 1, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Daniel Gabriel PANCU
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Pedro Miguel Barbosa QUEIRÓS
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Hrvoje SPAHIJA
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Laurențiu Daniel RUS
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Pedro Miguel Barbosa QUEIRÓS si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș dreapta Robert Alexandru VÂLCEANU si intra Frank Cedric Njiki TCHOUTOU
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Alexandru COSTEA
In minutul 67, Astra Giurgiu - FC Voluntari, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru Astra Giurgiu de Denis ALIBEC
In minutul 68, schimbare, iese atacant Daniel George NICULAE si intra Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Vasile MAFTEI
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central FILIPE Andrade TEIXEIRA si intra Alexandru Adrian DANDEA
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS
In minutul 88, schimbare, iese fundaș central Vasile MAFTEI si intra Saša NOVAKOVIĆ
In minutul 90+1, schimbare, iese atacant Daniel Gabriel PANCU si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ