0 - 2

FC Voluntari - A.S. Ardealul Târgu-Mureș - 07.12.2015 English version
Data disputării 07.12.2015 - 18:00
Arbitru George Cătălin Găman (Craiova)
Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Oradea), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator Nicolae Marodin (București)
Observator Mircea Călin (București)
Spectatori 500

Meciul din data 07.12.2015 dintre echipele FC Voluntari si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Oradea), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

FC Voluntari: Robert Alexandru VÂLCEANU, Marius Ionuț BRICEAG, Hrvoje SPAHIJA, Sorin Nicușor RĂDOI, Laurențiu Daniel RUS, Răzvan Gabriel PETRARIU, Daniel Gabriel PANCU, Daniel Ionuț NOVAC, Ben Hamed KONÉ, Johannes GOOSSENS, Mihai Alexandru COSTEA, Dragoș BALAURU si rezervele: Dinu Marius TODORAN, Frank Cedric Njiki TCHOUTOU, Vasile MAFTEI, Alexandru Octavian IONIȚĂ, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Saša NOVAKOVIĆ.

ASA Târgu-Mureș: Ionuț BALAUR, Saša BALIĆ, Florin BEJAN, Ramiro COSTA, Alexandru DEDOV, Nicolás Martín GOROBSOV, Filip JAZVIĆ, Gabriel Stelian MUREŞAN, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Javier VELAYOS Rodríguez, Mircea Ionuț AXENTE si rezervele: Sergiu Cătălin HANCA, Robert CANDREA, Iván GONZÁLEZ López, Romario KORTZORG, Miroslav MANOLOV, Luís PEDRO, Adrian Ioan VICIU.

GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Filip JAZVIĆ (mijlocaș dreapta). In minutul 14 al partidei dintre FC Voluntari si ASA Târgu-Mureș, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 24, FC Voluntari - ASA Târgu-Mureș, scor 0 - 2, gol din penalty transformat pentru ASA Târgu-Mureș de Mircea Ionuț AXENTE
In minutul 25, schimbare, iese fundaș central Hrvoje SPAHIJA si intra Saša NOVAKOVIĆ
In minutul 27, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Daniel Ionuț NOVAC
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Saša BALIĆ
In minutul 46, schimbare, iese atacant Ramiro COSTA si intra Romario KORTZORG
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș stânga Alexandru DEDOV si intra Miroslav MANOLOV
In minutul 72, schimbare, iese atacant Daniel Gabriel PANCU si intra Dinu Marius TODORAN
In minutul 79, schimbare, iese mijlocaș stânga Robert Alexandru VÂLCEANU si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ
In minutul 88, schimbare, iese mijlocaș central Mircea Ionuț AXENTE si intra Iván GONZÁLEZ López

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.