Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator x
Spectatori 200

Meciul din data 11.12.2015 dintre echipele Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Balaci (DT Severin) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Daniel Hulubei (Vaslui).

Concordia Chiajna: Valentin Marius LAZĂR, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Flavius PURECE, Iulian MAMELE, Florin MATACHE, Gabriel Nicu GIURGIU, Mihai DINA, Marian CRISTESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Răzvan TINCU si rezervele: Cristian Bogdan SÂRGHI, Robert Dumitru RĂDUCANU, Marius George PENA, Silviu Gabriel PANĂ, Florin IACOB, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Cătălin Ştefan ŢÂRĂ.

ACS Poli Timișoara: Ianis Alin ZICU, Claudiu BELU-IORDACHE, Georgi Zdravkov SARMOV, Srdjan LUCHIN, Francisco Javier HERNÁNDEZ González, Sascha KIRSCHSTEIN, Fernando LLORENTE Mañas, Róbert ELEK, Gabriel CÂNU, Daniel POPESCU, Alexandru Paul CURTEAN si rezervele: Cristian Dorel SCUTARU, Mădălin George SMARANDA, RUFINO Segovia del Burgo, Cristian Costel MELINTE, Ovidiu Marian POPESCU, Marius Marian CROITORU, Cristian BĂRBUȚ.

GOOOL! Gol marcat pentru ACS Poli Timișoara de Róbert ELEK (atacant). In minutul 27 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, ACS Poli Timișoara deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 29, schimbare, iese extremă stânga Ianis Alin ZICU si intra Marius Marian CROITORU
In minutul 37, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marian CRISTESCU
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 39, schimbare, iese fundaș central Gabriel CÂNU si intra Cristian Dorel SCUTARU
In minutul 45+5, schimbare, iese fundaș central Iulian MAMELE si intra Cristian Bogdan SÂRGHI
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Robert Dumitru RĂDUCANU
In minutul 47, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Robert Dumitru RĂDUCANU
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Bogdan SÂRGHI
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Robert Dumitru RĂDUCANU (rezervă). In minutul 55 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru ACS Poli Timișoara de Srdjan LUCHIN (fundaș central). In minutul 58 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, scorul devine 1 - 2.
In minutul 61, schimbare, iese atacant Mihai DINA si intra Marius George PENA
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Georgi Zdravkov SARMOV
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Alexandru Paul CURTEAN
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei ACS Poli Timișoara, Francisco Javier HERNÁNDEZ González
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Valentin Marius LAZĂR (mijlocaș stânga). In minutul 90+1 al partidei dintre Concordia Chiajna si ACS Poli Timișoara, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș dreapta Francisco Javier HERNÁNDEZ González si intra Cristian Costel MELINTE

Meciul s-a incheiat cu scorul egal 2 - 2.

0 - 1 27’ Robert ELEK
29’ Ianis ZICU
Marius CROITORU
Marian CRISTESCU 37’
Tiberiu SEREDIUC 38’
39’ Gabriel CÂNU
Cristian SCUTARU
Iulian MAMELE
Cristian SÂRGHI
45+5’
Tiberiu SEREDIUC
Robert RĂDUCANU
46’
Robert RĂDUCANU 47’
Cristian SÂRGHI 52’
1 - 1 Robert RĂDUCANU 55’
1 - 2 58’ Srdjan LUCHIN
Mihai DINA
Marius PENA
61’
71’ Georgi SARMOV
76’ Alexandru CURTEAN
Marius PENA 78’
89’ Javier HERNÁNDEZ
2 - 2 Valentin LAZĂR 90+1’
90+2’ Javier HERNÁNDEZ