Arbitru George Rădulescu (București)
Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Spectatori 1000

Meciul din data 13.12.2015 dintre echipele CS Universitatea Craiova si FC Voluntari se disputa in localitatea Craiova pe stadionul Extensiv. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), Mircea Mihail Grigoriu (București).

CS Universitatea Craiova: Sebastian Zoltán ACHIM, Andrei Virgil IVAN, Valentin ILIEV Ivanov, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Nicuşor Silviu BANCU, Hristo Evtimov ZLATINSKI, Bogdan Ilie VĂTĂJELU, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, Alexandru MATEIU, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça si rezervele: Silviu IZVORANU, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Costin Romeo CURELEA, MADSON Henrique Nascimento Santos, Cătălin George STRATON, Simon Moise MĂZĂRACHE.

FC Voluntari: Vasile MAFTEI, Daniel Ionuț NOVAC, Saša NOVAKOVIĆ, Laurențiu Daniel RUS, Sorin Nicușor RĂDOI, Robert Alexandru VÂLCEANU, Ben Hamed KONÉ, Johannes GOOSSENS, Adrian Ionuț BĂLAN, Marius Ionuț BRICEAG, Dragoș BALAURU si rezervele: Daniel Gabriel PANCU, Frank Cedric Njiki TCHOUTOU, Dinu Marius TODORAN, Ihor Yuriyovych LYTOVKA, Laurențiu Cătălin IORGA, Alin Ionuț CÂRSTOCEA, Cosmin Florin ACHIM.

In minutul 09, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Laurențiu Daniel RUS
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (extremă stânga). In minutul 22 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese extremă stânga Adrian Ionuț BĂLAN si intra Daniel Gabriel PANCU
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Andrei Virgil IVAN si intra Costin Romeo CURELEA
In minutul 65, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Ben Hamed KONÉ
In minutul 69, schimbare, iese extremă dreapta Robert Alexandru VÂLCEANU si intra Laurențiu Cătălin IORGA
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Hristo Evtimov ZLATINSKI
In minutul 72, schimbare, iese extremă stânga Andrei Mihai HERGHELIGIU si intra Simon Moise MĂZĂRACHE
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça
In minutul 79, CS Universitatea Craiova - FC Voluntari, scor 0 - 2, gol din penalty transformat pentru FC Voluntari de Daniel Gabriel PANCU
In minutul 84, schimbare, iese mijlocaș dreapta Daniel Ionuț NOVAC si intra Cosmin Florin ACHIM
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Nicuşor Silviu BANCU (atacant). In minutul 90+4 al partidei dintre CS Universitatea Craiova si FC Voluntari, scorul devine 1 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa FC Voluntari.