Arbitri asistenţi Mircea Orbuleț (București), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator Zoltan Szekely (Baia Mare)
Observator Mihai Stancu (București)
Spectatori 3500

Meciul din data 20.12.2015 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Dinamo București se disputa in localitatea Cluj Napoca pe stadionul Dr Constantin Rădulescu. in fata a 3500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marius Avram (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Orbuleț (București), Daniel Hulubei (Vaslui).

CFR 1907 Cluj: Daniel Filipe Faria COELHO, CRISTIAN López Santamaría, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Antonio JAKOLIŠ, Neluț Stelian ROȘU, Bryan NOUVIER, Andrei Iosif MUREŞAN, Mihai Adrian MINCĂ, Ionuț Justinian LARIE, Tomislav GOMELT, Davide PETRUCCI si rezervele: Lucian GOIAN, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves, Steve Leo BELECK A'Beka, Cosmin Andrei VÂTCĂ, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Filipe Guterres NASCIMENTO, Tiago Jorge Oliveira LOPES.

Dinamo București: Miha MEVLJA, Bogdan Cătălin GAVRILĂ, Ionuț NEDELCEARU, Antun PALIĆ, Ante PULJIĆ, Dorin ROTARIU, Vytautas Gediminas ČERNIAUSKAS, Steliano FILIP, Collins Ngoran Suiru FAI, Marcel Josué ESSOMBÉ, Paul Viorel ANTON si rezervele: Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Andrei Ovidiu MARC, Iustin Alin POPESCU, Andrei Costin TÂRCOVEANU, Ionuț Daniel ȘERBAN, Laurențiu Nicolae CORBU.

GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Antonio JAKOLIŠ (mijlocaș dreapta). In minutul 10 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Dinamo București, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 19, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Steliano FILIP
GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Antun PALIĆ (mijlocaș stânga). In minutul 20 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Dinamo București, Dinamo București reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ionuț Justinian LARIE
In minutul 51, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ante PULJIĆ
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Antonio JAKOLIŠ
In minutul 58, schimbare, iese extremă stânga Marcel Josué ESSOMBÉ si intra Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Andrei Iosif MUREŞAN
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ionuț NEDELCEARU
In minutul 62, schimbare, iese extremă dreapta Bogdan Cătălin GAVRILĂ si intra Valentin Ionuţ COSTACHE
In minutul 67, schimbare, iese atacant Neluț Stelian ROȘU si intra Steve Leo BELECK A'Beka
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Daniel Filipe Faria COELHO
In minutul 74, schimbare, iese mijlocaș dreapta Antonio JAKOLIŠ si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Paul Viorel ANTON
In minutul 90+1, schimbare, iese mijlocaș stânga Antun PALIĆ si intra Ionuț Daniel ȘERBAN

1 - 0 Antonio JAKOLIŠ 10’
19’ Steliano FILIP
1 - 1 20’ Antun PALIĆ
Ionuț LARIE 30’
51’ Ante PULJIĆ
Antonio JAKOLIŠ 54’
58’ Marcel ESSOMBÉ
Harlem GNOHÉRÉ
Andrei MUREȘAN 59’
60’ Ionuț NEDELCEARU