Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Paul Cazan (București)
Spectatori 300

Meciul din data 21.12.2015 dintre echipele FC Voluntari si Viitorul Constanța se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Lucian Rusandu (Sf Gheorghe) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Dragoș Mihai Iliescu (Craiova).

FC Voluntari: Marius Ionuț BRICEAG, Dragoș BALAURU, Johannes GOOSSENS, Mihai VODUŢ, Dinu Marius TODORAN, Frank Cedric Njiki TCHOUTOU, Sorin Nicușor RĂDOI, Saša NOVAKOVIĆ, Daniel Ionuț NOVAC, Ben Hamed KONÉ, Adrian Ionuț BĂLAN si rezervele: Cosmin Florin ACHIM, Robert Alexandru VÂLCEANU, Ihor Yuriyovych LYTOVKA, Laurențiu Cătălin IORGA, Alexandru Octavian IONIȚĂ, Daniel Gabriel PANCU.

Viitorul Constanța: Cristian George GANEA, Alexandru BUZBUCHI, Florin Lucian CERNAT, Ioan Constantin FILIP, Romario Sandu BENZAR, Bogdan Alexandru MITREA, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Bănel NICOLIȚĂ, Florin Lucian TĂNASE, Kévin BOLI, Adnan AGANOVIĆ si rezervele: Aurelian Ionuț CHIȚU, Florinel Teodor COMAN, Ianis HAGI, Paul Alexandru IACOB, Răzvan MARIN, Victor Teodor RÂMNICEANU, Vlad Alexandru ACHIM.

GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Florin Lucian CERNAT (atacant). In minutul 16 al partidei dintre FC Voluntari si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 24, schimbare, iese mijlocaș stânga Adnan AGANOVIĆ si intra Răzvan MARIN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (atacant). In minutul 29 al partidei dintre FC Voluntari si Viitorul Constanța, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (atacant). In minutul 47 al partidei dintre FC Voluntari si Viitorul Constanța, scorul devine 2 - 1.
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central Dragoş Ionuţ NEDELCU si intra Aurelian Ionuț CHIȚU
In minutul 67, schimbare, iese extremă dreapta Bănel NICOLIȚĂ si intra Florinel Teodor COMAN
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș central Dinu Marius TODORAN si intra Cosmin Florin ACHIM
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai VODUŢ si intra Laurențiu Cătălin IORGA
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Cristian George GANEA (fundaș stânga). In minutul 76 al partidei dintre FC Voluntari si Viitorul Constanța, Viitorul Constanța reuseste egalarea, scorul devine 2 - 2.
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Cristian George GANEA (fundaș stânga). In minutul 80 al partidei dintre FC Voluntari si Viitorul Constanța, scorul devine 2 - 3.
In minutul 81, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Robert Alexandru VÂLCEANU
In minutul 82, cartonas galben primit de jucatorul echipei Viitorul Constanța, Bogdan Alexandru MITREA

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa Viitorul Constanța.