Arbitru Adrian Comănescu (Rm Vâlcea)
Arbitri asistenţi Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Florin Păunescu (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Augustus Constantin (Rm Vâlcea)
Observator Romulus Chihaia (București)

Meciul din data 15.02.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Comănescu (Rm Vâlcea) impreuna cu arbitrii asistenti Imre Laszlo Bucsi (Sf Gheorghe), Florin Păunescu (Rm Vâlcea).

Concordia Chiajna: Marian CRISTESCU, Neluț Stelian ROȘU, Florin Flavius PURECE, Marius George PENA, Christian Udubuesi OBODO, Florin MATACHE, Iulian MAMELE, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Răzvan TINCU, Robert Dumitru RĂDUCANU si rezervele: Florin IACOB, Gabriel Nicu GIURGIU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Gabriele ZERBO, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Marian RĂSDAN.

Fotbal Club FCSB: Paul PAPP, Adrian POPA, Nicolae Claudiu STANCIU, Gabriel Sebastian TAMAȘ, Alin Dorinel TOȘCA, Fernando Lopes dos Santos VARELA, Jugurtha HAMROUN, Ciprian Andrei MARICA, Florin Constantin NIȚĂ, Doru Mihai PINTILII, Alexandru Mihăiță CHIPCIU si rezervele: Cornel Emilian RÂPĂ, Lucian Ionuț FILIP, Marko MOMČILOVIĆ, Timo GEBHART, Valentin Alexandru COJOCARU, Cătălin CARP, Tha'er Fayed BAWAB.

GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Fernando Lopes dos Santos VARELA (fundaș central). In minutul 06 al partidei dintre Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB, Fotbal Club FCSB deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Fotbal Club FCSB de Jugurtha HAMROUN (mijlocaș stânga). In minutul 30 al partidei dintre Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB, scorul devine 0 - 2.
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Christian Udubuesi OBODO
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Neluț Stelian ROȘU si intra Gabriel Nicu GIURGIU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian POPA si intra Lucian Ionuț FILIP
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Gabriel Nicu GIURGIU
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Paul PAPP
In minutul 63, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș dreapta Robert Dumitru RĂDUCANU si intra Gabriele ZERBO
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Iulian MAMELE
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș central Alexandru Mihăiță CHIPCIU si intra Timo GEBHART
In minutul 75, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Gabriel Nicu GIURGIU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 75 in 10 jucatori.
In minutul 84, schimbare, iese atacant Ciprian Andrei MARICA si intra Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Fotbal Club FCSB, Timo GEBHART
In minutul 87, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa Fotbal Club FCSB.

Gabriel GIURGIU
46’
46’ Adrian POPA
Lucian FILIP
Gabriel GIURGIU 56’
57’ Paul PAPP
Marian CRISTESCU
Tiberiu SEREDIUC
63’
Robert RĂDUCANU
Gabriele ZERBO
70’
Iulian MAMELE 71’
71’ Alexandru CHIPCIU