Arbitri asistenţi Octavian Șovre (Oradea), Adrian Radu Ghinguleac (București)
Arbitru observator Aron Huzu (Sibiu)
Observator Viorel Ilinca (Pitești)
Spectatori 3000

Meciul din data 21.02.2016 dintre echipele CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Cluj-Napoca pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 3000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Ovidiu Hațegan (Arad) impreuna cu arbitrii asistenti Octavian Șovre (Oradea), Adrian Radu Ghinguleac (București).

CFR 1907 Cluj: Juan CARLOS Real Ruiz, Andrei Iosif MUREŞAN, Alexandru Traian MARC, Ionuț Justinian LARIE, CRISTIAN López Santamaría, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Davide PETRUCCI si rezervele: Sergiu Dorin NEGRUȚ, Mihai Adrian MINCĂ, Lucian GOIAN, Cristian Ionuț BUD, Steve Leo BELECK A'Beka, Andrei Simion TÂNC, Bryan NOUVIER.

ASA Târgu-Mureș: Ousmane N'DOYE, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Claudiu Dorian VOICULEŢ, George Marius ȚUCUDEAN, Gabriel Eugen MATEI, Gabriel Stelian MUREŞAN, Adrian MUTU, Nicolás Martín GOROBSOV, Iván GONZÁLEZ López, Marius Marcel CONSTANTIN, Pablo Daniel BRANDÁN si rezervele: Adrian Ioan VICIU, Laurențiu Cosmin BUȘ, Filip JAZVIĆ, Alexandru DEDOV, Andrei Cosmin CIOLACU, Adrian Dumitru BORZA, Ionuț BALAUR.

In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Marius Marcel CONSTANTIN
In minutul 25, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Andrei Iosif MUREŞAN
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Nicolás Martín GOROBSOV
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș central Adrian MUTU si intra Filip JAZVIĆ
In minutul 61, schimbare, iese mijlocaș dreapta Nicolás Martín GOROBSOV si intra Andrei Cosmin CIOLACU
In minutul 66, schimbare, iese mijlocaș dreapta Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si intra Bryan NOUVIER
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Bryan NOUVIER (rezervă). In minutul 73 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si ASA Târgu-Mureș, CFR 1907 Cluj deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Filipe Guterres NASCIMENTO
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ousmane N'DOYE si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 84, schimbare, iese atacant CRISTIAN López Santamaría si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Claudiu Dorian VOICULEŢ
In minutul 90, schimbare, iese Filipe Guterres NASCIMENTO si intra Lucian GOIAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

ȚUCUDEAN
07’ Marius CONSTANTIN
Adrian ALEXANDRU-PĂUN 25’
Andrei MUREȘAN 48’
54’ Nicolás GOROBSOV
60’ Adrian MUTU
Filip JAZVIĆ
61’ Nicolás GOROBSOV
Andrei CIOLACU
Adrian ALEXANDRU-PĂUN
Bryan NOUVIER
66’
1 - 0 Bryan NOUVIER 73’
Filipe NASCIMENTO 78’
81’ Ousmane N'DOYE
Laurențiu BUȘ
CRISTIAN
Cristian BUD
84’
Vítor BRUNO 86’
90’ Claudiu VOICULEŢ