Arbitri asistenţi Ovidiu Artene (Vaslui), Daniel Hulubei (Vaslui)
Arbitru observator George Ionescu (București)
Observator Eduard Alexandru (Ploiești)
Spectatori 1000

Meciul din data 14.03.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Dragoș Istrate (București) impreuna cu arbitrii asistenti Ovidiu Artene (Vaslui), Daniel Hulubei (Vaslui).

Concordia Chiajna: Michael ODIBE, Christian Udubuesi OBODO, Ibrahima Baye NIASSE, Artem MILEVSKIY, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Gabriel Nicu GIURGIU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Florin Flavius PURECE, Marius George PENA, Răzvan TINCU si rezervele: Marian CRISTESCU, Florin MATACHE, Cristian Andrés GARCÍA, Adrian CRISTEA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Gabriele ZERBO.

CS Universitatea Craiova: Cătălin George STRATON, Hristo Evtimov ZLATINSKI, Simon Moise MĂZĂRACHE, Nuno Miguel Monteiro ROCHA, KAY Carlos Daniel Silveira da Graça, Andrei Virgil IVAN, Valentin ILIEV Ivanov, Andrei Ioan DUMITRAȘ, Sebastian Zoltán ACHIM, Stephane ACKA, Nicuşor Silviu BANCU si rezervele: Robert PETRE, Laurențiu POPESCU, Apostol Aleksandrov POPOV, Silviu IZVORANU, Andrei Mihai HERGHELIGIU, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Cosmin Marian CIOCOTEALĂ.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Gabriel Nicu GIURGIU (mijlocaș central). In minutul 10 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 22, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ibrahima Baye NIASSE
In minutul 59, schimbare, iese mijlocaș central KAY Carlos Daniel Silveira da Graça si intra Alexandru Mihail BĂLUŢĂ
In minutul 63, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Ibrahima Baye NIASSE a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 63 in 10 jucatori.
In minutul 68, schimbare, iese atacant Artem MILEVSKIY si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Valentin ILIEV Ivanov
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Nuno Miguel Monteiro ROCHA
In minutul 73, schimbare, iese fundaș dreapta Sebastian Zoltán ACHIM si intra Andrei Mihai HERGHELIGIU
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Florin Flavius PURECE
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Flavius PURECE si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 88, schimbare, iese extremă stânga Marius George PENA si intra Cristian Andrés GARCÍA
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.