Arbitri asistenţi Aurel Oniță (Constanța), Sebastian Stoianov (Constanța)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Imilian Șerbănică (București)
Spectatori 400

Meciul din data 30.03.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 400 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bârsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Aurel Oniță (Constanța), Sebastian Stoianov (Constanța).

Concordia Chiajna: Michael ODIBE, Marius George PENA, Christian Udubuesi OBODO, Gabriel Nicu GIURGIU, Ibrahima Baye NIASSE, Cristian Andrés GARCÍA, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Florin Flavius PURECE, Răzvan TINCU si rezervele: Iulian MAMELE, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Artem MILEVSKIY, Florin MATACHE, Marian CRISTESCU, Adrian CRISTEA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU.

FC Politehnica Iași: Ionuț Cosmin VOICU, Alexandru ȚIGĂNAȘU, Milan MITIĆ, Marius Ovidiu MIHALACHE, Branko GRAHOVAC, Bojan GOLUBOVIĆ, Vasile GHEORGHE, Lukács BŐLE, Mădălin Marius CIUCĂ, Andrei CRISTEA, Cosmin Valentin FRĂSINESCU si rezervele: Nuno Filipe Vasconcelos VIVEIROS, Gomo Richard ONDUKU, Azdren LLULLAKU, Andrei Ștefan ENESCU, Alessandro CAPARCO, Alexandru CREŢU.

In minutul 07, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Patrice Emery Fongang FEUSSI
In minutul 13, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei FC Politehnica Iași, Cosmin Valentin FRĂSINESCU. FC Politehnica Iași va trebui sa trebui sa joace restul de 77 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 14, Concordia Chiajna - FC Politehnica Iași, scor 1 - 0, gol din penalty transformat pentru Concordia Chiajna de Christian Udubuesi OBODO
GOOOL! Gol marcat pentru FC Politehnica Iași de Andrei CRISTEA (atacant). In minutul 18 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Politehnica Iași, FC Politehnica Iași reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 30, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
In minutul 40, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
In minutul 56, schimbare, iese atacant Cristian Andrés GARCÍA si intra Artem MILEVSKIY
In minutul 59, eliminare, cartonas rosu primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Artem MILEVSKIY. Concordia Chiajna va trebui sa trebui sa joace restul de 31 de minute, si eventualele minute de prelungire, in 10 jucatori.
In minutul 77, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicu GIURGIU si intra Marian CRISTESCU
In minutul 88, schimbare, iese atacant Andrei CRISTEA si intra Azdren LLULLAKU
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Flavius PURECE si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș stânga Vasile GHEORGHE si intra Andrei Ștefan ENESCU

Patrice FEUSSI 07’
13’ Cosmin FRĂSINESCU
1 - 0 penalty Christian OBODO 14’
1 - 1 18’ Andrei CRISTEA
Marius PENA 30’
Bogdan BUCURICĂ 40’
Cristian GARCÍA
Artem MILEVSKIY
56’
Artem MILEVSKIY 59’
Gabriel GIURGIU
Marian CRISTESCU
77’
88’ Andrei CRISTEA
Azdren LLULLAKU
Florin PURECE
Tiberiu SEREDIUC
90+2’
90+2’ Vasile GHEORGHE