CFR 1907 Cluj - FC Voluntari - 13.05.2016 English version
Data disputării 13.05.2016 - 20:30
Localitatea Cluj
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Marius Cristian Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Nicolae Grigorescu (Timișoara)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 1.000

Meciul din data 13.05.2016 dintre echipele CFR 1907 Cluj si FC Voluntari se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Vladimir Urzică (Piatra Neamț), Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

CFR 1907 Cluj: Andrei Iosif MUREŞAN, Alexandru Traian MARC, Ionuț Justinian LARIE, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Tomislav GOMELT, Antonio JAKOLIŠ, Juan CARLOS Real Ruiz, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Cristian Ionuț BUD, Davide PETRUCCI, Bryan NOUVIER si rezervele: CRISTIAN López Santamaría, Filipe Guterres NASCIMENTO, Lucian GOIAN, Daniel Filipe Faria COELHO, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves, Steve Leo BELECK A'Beka, Cosmin Andrei VÂTCĂ.

FC Voluntari: Hrvoje SPAHIJA, Mihai VODUŢ, Laurențiu Daniel RUS, Daniel Ionuț NOVAC, Vasile MAFTEI, Wilfred MOKE Abro, Venelin FILIPOV, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Vlad Alexandru ACHIM, Mircea Alexandru BORNESCU, Adrian Ionuț BĂLAN si rezervele: Bogdan Ionuț ŢÂRU, Saša NOVAKOVIĆ, Bogdan MITACHE, Laurențiu Cătălin IORGA, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Nicolae CALANCEA, Rareș ENCEANU.

In minutul 24, schimbare, iese fundaș central Hrvoje SPAHIJA si intra Saša NOVAKOVIĆ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Saša NOVAKOVIĆ (rezervă). In minutul 26 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Bryan NOUVIER (extremă stânga). In minutul 30 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai VODUŢ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Davide PETRUCCI (mijlocaș central). In minutul 56 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si FC Voluntari, scorul devine 2 - 1.
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Juan CARLOS Real Ruiz
In minutul 65, schimbare, iese atacant Cristian Ionuț BUD si intra CRISTIAN López Santamaría
In minutul 66, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș central Vlad Alexandru ACHIM si intra Rareș ENCEANU
In minutul 78, schimbare, iese extremă stânga Bryan NOUVIER si intra Vítor BRUNO Ramos Gonçalves
In minutul 85, schimbare, iese mijlocaș dreapta Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ si intra Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Tomislav GOMELT
In minutul 90, schimbare, iese mijlocaș dreapta Juan CARLOS Real Ruiz si intra Lucian GOIAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CFR 1907 Cluj.