Arbitri asistenţi Mihai Marius Marica (Bistrița), Adrian Mărginean (Alba-Iulia)
Arbitru observator Dan Berbecaru (Râmnicu-Vâlcea)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 1.000

Meciul din data 21.05.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Mihai Marius Marica (Bistrița), Adrian Mărginean (Alba-Iulia).

Concordia Chiajna: Marian CRISTESCU, Ibrahima Baye NIASSE, Gabriel Nicu GIURGIU, Cristian Andrés GARCÍA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Răzvan TINCU, Marius George PENA, Michael ODIBE, Christian Udubuesi OBODO si rezervele: Artem MILEVSKIY, Florin MATACHE, Iulian MAMELE, Alin Florian BULEICĂ, Gabriele ZERBO, Neluț Stelian ROȘU, Florin Flavius PURECE.

CFR 1907 Cluj: Filipe Guterres NASCIMENTO, Bryan NOUVIER, Davide PETRUCCI, Andrei Simion TÂNC, Cosmin Andrei VÂTCĂ, CRISTIAN López Santamaría, Lucian GOIAN, Tomislav GOMELT, Daniel Filipe Faria COELHO, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Vítor BRUNO Ramos Gonçalves si rezervele: Alexandru Traian MARC, Szilard VERES, Steve Leo BELECK A'Beka, Antonio JAKOLIŠ, Ionuț Justinian LARIE, Juan CARLOS Real Ruiz, Cristian Ionuț BUD.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Marius George PENA (atacant). In minutul 05 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 25, schimbare, iese mijlocaș dreapta Gabriel Nicu GIURGIU si intra Florin Flavius PURECE
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tomislav GOMELT si intra Juan CARLOS Real Ruiz
In minutul 46, schimbare, iese extremă dreapta Vítor BRUNO Ramos Gonçalves si intra Steve Leo BELECK A'Beka
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Filipe Guterres NASCIMENTO
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș stânga Filipe Guterres NASCIMENTO si intra Antonio JAKOLIŠ
In minutul 62, schimbare, iese atacant Cristian Andrés GARCÍA si intra Artem MILEVSKIY
In minutul 70, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA
In minutul 72, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Bogdan Nicolae BUCURICĂ
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Steve Leo BELECK A'Beka (rezervă). In minutul 72 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 74, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Juan CARLOS Real Ruiz
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Florin Flavius PURECE (rezervă). In minutul 80 al partidei dintre Concordia Chiajna si CFR 1907 Cluj, scorul devine 2 - 1.
In minutul 83, schimbare, iese fundaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Iulian MAMELE
In minutul 90+1, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Concordia Chiajna.

Florin PURECE
25’
Marius PENA 42’
46’ Tomislav GOMELT
Juan CARLOS
46’ Vítor BRUNO
Steve BELECK
56’ Filipe NASCIMENTO