Data disputării 29.05.2016 - 17:00
Arbitru Marian Barbu (Făgăraș)
Arbitri asistenţi Iulian Radu (București), Adrian Ionescu (Târgoviște)
Arbitru observator Marian Dorobanțu (Buzău)

Meciul din data 29.05.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Voluntari se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Barbu (Făgăraș) impreuna cu arbitrii asistenti Iulian Radu (București), Adrian Ionescu (Târgoviște).

Concordia Chiajna: Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Christian Udubuesi OBODO, Ibrahima Baye NIASSE, Artem MILEVSKIY, Iulian MAMELE, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Marian CRISTESCU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Michael ODIBE, Marius George PENA si rezervele: Florin MATACHE, Alin Florian BULEICĂ, Gabriele ZERBO, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Marian RĂSDAN.

FC Voluntari: Saša NOVAKOVIĆ, Alexandru TUDORIE, Mihai VODUŢ, Daniel Ionuț NOVAC, Wilfred MOKE Abro, Bogdan MITACHE, Vasile MAFTEI, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Nicolae Adrian GRIGORE, Venelin FILIPOV, Mircea Alexandru BORNESCU si rezervele: Jeffrey MONAKANA, Robert Alexandru VÂLCEANU, Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU, Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ, Ben Hamed KONÉ, Laurențiu Cătălin IORGA, Dragoș BALAURU.

GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Michael ODIBE (fundaș central). In minutul 28 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 45, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Nicolae Adrian GRIGORE
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Nicolae Adrian GRIGORE si intra Ben Hamed KONÉ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Mihai VODUŢ (extremă stânga). In minutul 52 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, FC Voluntari reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
In minutul 60, schimbare, iese extremă stânga Mihai VODUŢ si intra Cătălin Andrei ȘTEFĂNESCU
In minutul 61, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Wilfred MOKE Abro
In minutul 66, schimbare, iese atacant Artem MILEVSKIY si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Gabriele ZERBO
In minutul 79, schimbare, iese fundaș stânga Bogdan MITACHE si intra Sebastian Gabriel CHITOȘCĂ
In minutul 87, schimbare, iese mijlocaș stânga Marian CRISTESCU si intra Florin Marian RĂSDAN