1 - 0

Astra Giurgiu - A.S. Ardealul Târgu-Mureș - 18.03.2016 English version
Data disputării 18.03.2016 - 20:30
Arbitru Istvan Kovacs (Carei)
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București)
Arbitru observator Corneliu Fecioru (București)
Observator Octavian Goga (Brașov)
Spectatori 2500

Meciul din data 18.03.2016 dintre echipele Astra Giurgiu si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Giurgiu pe stadionul Marin Anastasovici. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Istvan Kovacs (Carei) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Mircea Mihail Grigoriu (București).

Astra Giurgiu: Denis ALIBEC, BOUBACAR Mansaly, FILIPE Andrade TEIXEIRA, Pedro Miguel Barbosa QUEIRÓS, Cristian Daniel OROŞ, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Silviu LUNG JR., Valerică Marius GĂMAN, William Douglas DE AMORIM, Damien BOUDJEMAA, Fernando Henrique BOLDRIN si rezervele: Ricardo Miguel Martins ALVES, Adrian Manuel SCARLATACHE, Daniel George NICULAE, Alexandru IONIŢĂ II, GERALDO Washington Regufe Alves, George Petruț GAVRILAŞ, Florin LOVIN.

ASA Târgu-Mureș: Gabriel Eugen MATEI, Andrei Cosmin CIOLACU, Iván GONZÁLEZ López, Filip JAZVIĆ, Ionuț BALAUR, Gabriel Stelian MUREŞAN, Ousmane N'DOYE, Paul Ovidiu PÂRVULESCU, Eduard Cornel STĂNCIOIU, George Marius ȚUCUDEAN, Pablo Daniel BRANDÁN si rezervele: Laurențiu Cosmin BUȘ, Robert CANDREA, Alexandru DEDOV, Sergiu Horațiu MUTH, Adrian MUTU, Adrian Ioan VICIU.

In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Pablo Daniel BRANDÁN
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Pablo Daniel BRANDÁN si intra Alexandru DEDOV
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de FILIPE Andrade TEIXEIRA (mijlocaș central). In minutul 50 al partidei dintre Astra Giurgiu si ASA Târgu-Mureș, Astra Giurgiu deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Paul Ovidiu PÂRVULESCU
In minutul 72, schimbare, iese mijlocaș dreapta Damien BOUDJEMAA si intra Florin LOVIN
In minutul 76, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Denis ALIBEC
In minutul 80, schimbare, iese mijlocaș central Fernando Henrique BOLDRIN si intra Alexandru IONIŢĂ II
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Andrei Cosmin CIOLACU si intra Laurențiu Cosmin BUȘ
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș stânga William Douglas DE AMORIM si intra Daniel George NICULAE
In minutul 90+2, schimbare, iese mijlocaș defensiv Ousmane N'DOYE si intra Lucian GERMAN
In minutul 90+4, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Astra Giurgiu.

ȚUCUDEAN
38’ Pablo BRANDÁN
46’ Pablo BRANDÁN
Alexandru DEDOV
1 - 0 FILIPE TEIXEIRA 50’
60’ Paul PÂRVULESCU
Damien BOUDJEMAA
Florin LOVIN
72’
Denis ALIBEC 76’
Fernando BOLDRIN
Alexandru IONIȚĂ II
80’
83’ Andrei CIOLACU
Laurențiu BUȘ
William DE AMORIM
Daniel NICULAE
86’
90+2’ Ousmane N'DOYE