0 - 4

Concordia Chiajna - FC Voluntari - 01.08.2016 English version
Data disputării 01.08.2016 - 21:00
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Vlad Bârleanu (București)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Ion Craiu (București)
Spectatori 1200

Meciul din data 01.08.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Voluntari se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 1200 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Vlad Bârleanu (București).

Concordia Chiajna: Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Răzvan TINCU, Neluț Stelian ROȘU, Marius George PENA, Iulian MAMELE, Cristian Costel MELINTE, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Marian CRISTESCU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Bruno Alexandre Marques MADEIRA si rezervele: Tiberiu Andrei SEREDIUC, Florin Marian RĂSDAN, Robert Dumitru RĂDUCANU, Alexandru Ionuţ GUDEA, Adrian CRISTEA, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU.

FC Voluntari: Petre Daniel IVANOVICI, Ionuț BALAUR, Mircea Alexandru BORNESCU, Florin Lucian CERNAT, Alexandru Cătălin COMAN, Venelin FILIPOV, Vasile MAFTEI, Laurențiu Nicolae MARINESCU, Wilfred MOKE Abro, Daniel Ionuț NOVAC, Doru POPADIUC si rezervele: Dragoș BALAURU, Adrian Ionuț BĂLAN, Lucian Cristian CAZAN, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Marius Cătălin TUDORICĂ, Sorin Mădălin TĂBĂCARIU, Adrian Ionuț VOICU.

In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Wilfred MOKE Abro
In minutul 42, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Alexandru Cătălin COMAN
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Patrice Emery Fongang FEUSSI si intra Ștefan Nicolae BĂRBOIANU
In minutul 50, jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU a primit al doilea cartonas galben si este eliminat de pe teren. Concordia Chiajna ramane din minutul 50 in 10 jucatori.
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN
In minutul 55, schimbare, iese fundaș stânga Alexandru Cătălin COMAN si intra Lucian Cristian CAZAN
In minutul 60, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Daniel Ionuț NOVAC (mijlocaș defensiv). In minutul 61 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 66, schimbare, iese rezervă Ștefan Nicolae BĂRBOIANU si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș defensiv Bruno Alexandre Marques MADEIRA si intra Marian Constantin CONSTANTINESCU
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș dreapta Doru POPADIUC si intra Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ (rezervă). In minutul 76 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 0 - 2.
In minutul 77, schimbare, iese atacant Florin Lucian CERNAT si intra Adrian Ionuț BĂLAN
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Petre Daniel IVANOVICI (mijlocaș stânga). In minutul 84 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 0 - 3.
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (rezervă). In minutul 90+1 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 0 - 4.

Meciul s-a incheiat cu scorul 4 - 0 pentru echipa FC Voluntari.