1 - 1

Dinamo Bucharest - Gaz metan Mediaș - 26.08.2016 English version
Data disputării 26.08.2016 - 21:00
Arbitru Andrei Florin Chivulete (București)
Arbitri asistenţi Adrian Popescu (Craiova), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator George Ionescu (București)
Observator Viorel Anghelinei (Galați)
Spectatori 2643

Meciul din data 26.08.2016 dintre echipele Dinamo București si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea București pe stadionul Dinamo. in fata a 2643 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Andrei Florin Chivulete (București) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Popescu (Craiova), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

Dinamo București: Antun PALIĆ, José Antonio ROMERA Navarro, Vlad Alexandru OLTEANU, Ionuț NEDELCEARU, Valentin Marius LAZĂR, Sergiu Cătălin HANCA, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ, Azer BUŠULADŽIĆ, Laurențiu Constantin BRĂNESCU, Dorin ROTARIU si rezervele: Ionuț Daniel ȘERBAN, Daniel Iliuță POPA, Mihai Cristian POPESCU, Patrick Mihai PETRE, Jaime Manuel PENEDO Cano, Maximiliano Fernando OLIVA, Alin DUDEA.

Gaz metan Mediaș: Mircea Ionuț AXENTE, Aleksandar ŠUŠNJAR, Roberto ROMEO, Jasmin TRTOVAC, Radu Neculai ZAHARIA, Alexandru MUNTEANU, Azdren LLULLAKU, Alexandru Doru GREAB, Iulian Lucian CRISTEA, Cristian DANCI, Valentin Iulian CREȚU si rezervele: Ovidiu Alexandru BIC, Sergiu Horațiu MUTH, Ciprian Cătălin PETRE, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Cristian GAVRA, Sabin Dănuț LUPU, Ionuț Arghir BUZEAN.

GOOOL! Gol marcat pentru Dinamo București de Valentin Marius LAZĂR (extremă stânga). In minutul 14 al partidei dintre Dinamo București si Gaz metan Mediaș, Dinamo București deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 33, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Aleksandar ŠUŠNJAR
In minutul 35, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Harlem-Eddy GNOHÉRÉ
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Azdren LLULLAKU (mijlocaș stânga). In minutul 40 al partidei dintre Dinamo București si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 43, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Azdren LLULLAKU
In minutul 52, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Valentin Marius LAZĂR
In minutul 57, cartonas galben primit de jucatorul echipei Dinamo București, Ionuț NEDELCEARU
In minutul 59, schimbare, iese atacant Mircea Ionuț AXENTE si intra Cristian GAVRA
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș dreapta Sergiu Cătălin HANCA si intra Daniel Iliuță POPA
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta Alexandru MUNTEANU si intra Sabin Dănuț LUPU
In minutul 85, schimbare, iese extremă stânga Valentin Marius LAZĂR si intra Patrick Mihai PETRE
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș stânga Azdren LLULLAKU si intra Ionuț Arghir BUZEAN
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Sabin Dănuț LUPU
In minutul 90+2, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ionuț Arghir BUZEAN

1 - 0 Valentin LAZĂR 14’
33’ Aleksandar ŠUŠNJAR
Harlem GNOHÉRÉ 35’
1 - 1 40’ Azdren LLULLAKU
43’ Azdren LLULLAKU
Valentin LAZĂR 52’
Ionuț NEDELCEARU 57’
59’ Mircea AXENTE
Cristian GAVRA
Sergiu HANCA
Daniel POPA
78’
83’ Alexandru MUNTEANU
Sabin Dănuț LUPU
Valentin LAZĂR
Patrick PETRE
85’
89’ Azdren LLULLAKU
Ionuț BUZEAN
90+2’ Sabin Dănuț LUPU