CFR 1907 Cluj - Gaz metan Mediaș - 26.09.2016 English version
Data disputării 26.09.2016 - 18:00
Localitatea Cluj
Arbitru Marian Balaci (DT Severin)
Arbitri asistenţi Marius Nicoară (DT Severin), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Cristian Nica (Ploiești)
Observator Ioan Valer Șulea (Brașov)
Spectatori 2000

Meciul din data 26.09.2016 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 2000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marian Balaci (DT Severin) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Nicoară (DT Severin), Andrei Constantinescu (București).

CFR 1907 Cluj: Mihai Adrian MINCĂ, Ionuț Justinian LARIE, Răzvan HORJ, Juan CARLOS Real Ruiz, Cristian Ionuț BUD, Andrei Simion TÂNC, Tomislav ŠORŠA, Laurențiu Daniel RUS, Ionuț Andrei PETELEU, Bryan NOUVIER, Filipe Guterres NASCIMENTO si rezervele: Andrei Iosif MUREŞAN, Alexandru Traian MARC, Cornel Alexandru ENE, Alexandru Cătălin CHIRIȚĂ, Alexandru Cătălin NEAGU, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN, Billel OMRANI.

Gaz metan Mediaș: Valentin Iulian CREȚU, Iulian Lucian CRISTEA, Cristian DANCI, Ovidiu Alexandru BIC, Cristian GAVRA, Azdren LLULLAKU, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Roberto ROMEO, Dario RUGAŠEVIĆ, Jasmin TRTOVAC, Ionuț Arghir BUZEAN si rezervele: ERIC de Oliveira Pereira, Andrei Daniel MARINESCU, Alexandru MUNTEANU, Darius Dumitru OLARU, Ciprian Cătălin PETRE, Mihai Iulian STANCU, Mircea Ionuț AXENTE.

In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Cristian Ionuț BUD
GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Azdren LLULLAKU (mijlocaș stânga). In minutul 44 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Juan CARLOS Real Ruiz si intra Billel OMRANI
In minutul 46, schimbare, iese fundaș dreapta Andrei Simion TÂNC si intra Alexandru Cătălin CHIRIȚĂ
In minutul 59, CFR 1907 Cluj - Gaz metan Mediaș, scor 1 - 1, gol din penalty transformat pentru CFR 1907 Cluj de Filipe Guterres NASCIMENTO
In minutul 64, schimbare, iese mijlocaș central Ovidiu Alexandru BIC si intra Alexandru MUNTEANU
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Laurențiu Daniel RUS
In minutul 71, schimbare, iese mijlocaș dreapta Tomislav ŠORŠA si intra Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN
In minutul 73, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ionuț Andrei PETELEU
In minutul 75, schimbare, iese atacant Cristian GAVRA si intra ERIC de Oliveira Pereira
In minutul 81, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Răzvan Neculaie PLEȘCA
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Jasmin TRTOVAC
In minutul 86, schimbare, iese mijlocaș stânga Azdren LLULLAKU si intra Mircea Ionuț AXENTE
In minutul 90, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Ionuț Arghir BUZEAN