1 - 0

Concordia Chiajna - Fotbal Club FCSB - 19.11.2016 English version
Data disputării 19.11.2016 - 19:00
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Vasile Marinescu (București), Marius Cristian Marchidanu (Brăila)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Imilian Șerbănică (Bragadiru)
Spectatori 3.000

Meciul din data 19.11.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 3.000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Vasile Marinescu (București), Marius Cristian Marchidanu (Brăila).

Concordia Chiajna: Răzvan TINCU, Alexandru Cristian ALBU, Robert Dumitru RĂDUCANU, Neluț Stelian ROȘU, Cristian Costel MELINTE, Milano KOENDERS, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Marian CRISTESCU, Raul Răzvan COSTIN, Marian Constantin CONSTANTINESCU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN si rezervele: Alessandro Celin PADOVANI, Iulian MAMELE, Virgil Andrei DRĂGHIA, Adrian CRISTEA, Cristian CIOBANU, Lucian George ASANACHE.

Fotbal Club FCSB: Marko MOMČILOVIĆ, Fernando Henrique BOLDRIN, William Douglas DE AMORIM, Gabriel Nicolae ENACHE, Wilfred MOKE Abro, Sulley Ali Sariki MUNIRU, Florin Constantin NIȚĂ, Doru Mihai PINTILII, Adrian POPA, Ovidiu Marian POPESCU, Alin Dorinel TOȘCA si rezervele: Vlad Alexandru ACHIM, Adnan AGANOVIĆ, Alexandru BOURCEANU, Antonio JAKOLIŠ, Dennis MAN, Eduard Cornel STĂNCIOIU, Alexandru TUDORIE.

In minutul 12, schimbare, iese extremă stânga Marian Constantin CONSTANTINESCU si intra Cristian CIOBANU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Neluț Stelian ROȘU (mijlocaș dreapta). In minutul 23 al partidei dintre Concordia Chiajna si Fotbal Club FCSB, Concordia Chiajna deschide scorul: 1 - 0.
In minutul 31, schimbare, iese fundaș dreapta Ovidiu Marian POPESCU si intra Dennis MAN
In minutul 32, schimbare, iese fundaș central Alin Dorinel TOȘCA si intra Alexandru BOURCEANU
In minutul 65, schimbare, iese atacant Robert Dumitru RĂDUCANU si intra Alessandro Celin PADOVANI
In minutul 65, schimbare, iese mijlocaș defensiv Doru Mihai PINTILII si intra Alexandru TUDORIE
In minutul 90+1, schimbare, iese rezervă Cristian CIOBANU si intra Adrian CRISTEA

Meciul s-a incheiat cu scorul 1 - 0 pentru echipa Concordia Chiajna.