Viitorul Constanța - Gaz metan Mediaș - 21.11.2016 English version
Data disputării 21.11.2016 - 18:00
Stadion Central
Localitatea Ovidiu
Arbitri asistenţi Adrian Radu Ghinguleac (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph)
Arbitru observator Cornel Sorescu (Pitești)
Observator Bogdan Buhuș (Bîrlad)
Spectatori 500

Meciul din data 21.11.2016 dintre echipele Viitorul Constanța si Gaz metan Mediaș se disputa in localitatea Ovidiu pe stadionul Central. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Adrian Radu Ghinguleac (București), Ionel Valentin Dumitru (Gherghița - Ph).

Viitorul Constanța: Romario Sandu BENZAR, Victor Teodor RÂMNICEANU, Florin Flavius PURECE, Alex Tchuimeni NIMELY, Dragoş Ionuţ NEDELCU, Răzvan MARIN, Robert George HODOROGEA, Cristian George GANEA, Aurelian Ionuț CHIȚU, Kévin BOLI, Gabriel Cristian IANCU si rezervele: Sorin Nicușor RĂDOI, Ionuț Daniel VÂNĂ, Bogdan MITACHE, Daniel LÓPEZ Albés, Alexandru CICÂLDĂU, Cătălin CARP, Alexandru BUZBUCHI.

Gaz metan Mediaș: Alexandru MUNTEANU, Ovidiu Alexandru BIC, Ionuț Arghir BUZEAN, Valentin Iulian CREȚU, ERIC de Oliveira Pereira, Azdren LLULLAKU, Răzvan Neculaie PLEȘCA, Dario RUGAŠEVIĆ, Jasmin TRTOVAC, Radu Neculai ZAHARIA, Aleksandar ŠUŠNJAR si rezervele: Iulian Lucian CRISTEA, Cristian DANCI, Andrei Daniel MARINESCU, Darius Dumitru OLARU, Ciprian Cătălin PETRE, Roberto ROMEO, Mircea Ionuț AXENTE.

GOOOL! Gol marcat pentru Gaz metan Mediaș de Azdren LLULLAKU (extremă stânga). In minutul 19 al partidei dintre Viitorul Constanța si Gaz metan Mediaș, Gaz metan Mediaș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș stânga Florin Flavius PURECE si intra Alexandru CICÂLDĂU
GOOOL! Gol marcat pentru Viitorul Constanța de Alex Tchuimeni NIMELY (extremă stânga). In minutul 57 al partidei dintre Viitorul Constanța si Gaz metan Mediaș, Viitorul Constanța reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș central Dragoş Ionuţ NEDELCU si intra Cătălin CARP
In minutul 73, schimbare, iese mijlocaș stânga Ionuț Arghir BUZEAN si intra Cristian DANCI
In minutul 77, schimbare, iese atacant Gabriel Cristian IANCU si intra Ionuț Daniel VÂNĂ
In minutul 79, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Valentin Iulian CREȚU
In minutul 85, schimbare, iese extremă stânga Azdren LLULLAKU si intra Roberto ROMEO
In minutul 85, cartonas galben primit de jucatorul echipei Gaz metan Mediaș, Cristian DANCI
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș dreapta Ovidiu Alexandru BIC si intra Iulian Lucian CRISTEA