Arbitri asistenţi Daniel Mitruți (Craiova), Adrian Popescu (Craiova)
Arbitru observator Adrian Vidan (București)
Observator Cătălin Popa (Vaslui)
Spectatori 300

Meciul din data 29.11.2016 dintre echipele Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 300 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Cătălin Găman (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Daniel Mitruți (Craiova), Adrian Popescu (Craiova).

Concordia Chiajna: Robert Dumitru RĂDUCANU, Neluț Stelian ROȘU, Patrice Emery Fongang FEUSSI, Marian CRISTESCU, Virgil Andrei DRĂGHIA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Raul Răzvan COSTIN, Cristian CIOBANU, Bogdan Nicolae BUCURICĂ, Alexandru Cristian ALBU, Răzvan TINCU si rezervele: Adrian CRISTEA, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Marius George PENA, Ștefan Nicolae BĂRBOIANU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Lucian George ASANACHE.

ASA Târgu-Mureș: Ianis Alin ZICU, Benjamin Thomas KUKU, Alon NETZER, Vlad Călin MORAR, Ciprian RUS, João Pedro MINGOTE Ribeiro, Gabriel Eugen MATEI, Yuval Zvi JAKOBOVICH, Andrei CORDOȘ, Robert CANDREA, Sebastian BUCUR si rezervele: Iordan ANGELESCU, Alexandru Octavian IONIȚĂ, Carlos CHERTES, Andrei Cosmin CIOLACU, Adrian Dumitru BORZA.

In minutul 17, cartonas galben primit de jucatorul echipei ASA Târgu-Mureș, Robert CANDREA
In minutul 55, schimbare, iese mijlocaș dreapta Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU si intra Tiberiu Andrei SEREDIUC
In minutul 64, schimbare, iese atacant Benjamin Thomas KUKU si intra Andrei Cosmin CIOLACU
In minutul 68, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan TINCU
In minutul 69, schimbare, iese atacant Robert Dumitru RĂDUCANU si intra Marius George PENA
In minutul 75, schimbare, iese mijlocaș defensiv Raul Răzvan COSTIN si intra Adrian CRISTEA
In minutul 78, schimbare, iese mijlocaș stânga Ianis Alin ZICU si intra Iordan ANGELESCU
In minutul 84, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Neluț Stelian ROȘU
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Andrei Cosmin CIOLACU (rezervă). In minutul 86 al partidei dintre Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș, ASA Târgu-Mureș deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 90, schimbare, iese atacant Ciprian RUS si intra Alexandru Octavian IONIȚĂ
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Cristian CIOBANU (mijlocaș stânga). In minutul 90 al partidei dintre Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru ASA Târgu-Mureș de Gabriel Eugen MATEI (fundaș dreapta). In minutul 90+2 al partidei dintre Concordia Chiajna si ASA Târgu-Mureș, scorul devine 1 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa ASA Târgu-Mureș.