3 - 2

CFR 1907 Cluj - Astra Giurgiu - 17.03.2017 English version
Data disputării 17.03.2017 - 20:30
Localitatea Cluj
Arbitri asistenţi Ciprian Florin Danșa (Oradea), Andrei Constantinescu (București)
Arbitru observator Laszlo Sajtos (Sibiu)
Observator Dan Potocianu (Reșița)
Spectatori 7000

Meciul din data 17.03.2017 dintre echipele CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu se disputa in localitatea Cluj pe stadionul Dr. Constantin Rădulescu. in fata a 7000 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Sebastian Colțescu (Craiova) impreuna cu arbitrii asistenti Ciprian Florin Danșa (Oradea), Andrei Constantinescu (București).

CFR 1907 Cluj: Filipe Guterres NASCIMENTO, Tomislav GOMELT, Bryan NOUVIER, Andrei Iosif MUREŞAN, Mihai Adrian MINCĂ, Tiago Jorge Oliveira LOPES, Ionuț Justinian LARIE, Ciprian Ioan DEAC, Mário Jorge Malico Paulino CAMORA, Billel OMRANI, Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN si rezervele: Alexandru Traian MARC, Răzvan HORJ, Juan CARLOS Real Ruiz, Cristian Ionuț BUD, Liviu Ion ANTAL, Ionuț Andrei PETELEU, Laurențiu Daniel RUS.

Astra Giurgiu: Silviu LUNG JR., Constantin Valentin BUDESCU, FABRÍCIO Silva Dornellas, Alexandru IONIŢĂ II, Florin LOVIN, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS, Daniel George NICULAE, Takayuki SETO, Alexandru Constantin STAN, Cristian Ionuţ SĂPUNARU, FILIPE Andrade TEIXEIRA si rezervele: BOUBACAR Mansaly, Sergiu Florin BUȘ, Daniel Constantin FLOREA, Plamen Ivanov ILIEV, Cristian Daniel OROŞ, Andrei Ovidiu PIȚIAN, Claudiu BELU-IORDACHE.

GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Alexandru IONIŢĂ II (mijlocaș dreapta). In minutul 03 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, Astra Giurgiu deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 08, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Tiago Jorge Oliveira LOPES
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Adrian Constantin ALEXANDRU-PĂUN (mijlocaș central). In minutul 15 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, CFR 1907 Cluj reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 25, schimbare, iese portar Silviu LUNG JR. si intra Plamen Ivanov ILIEV
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Alexandru Constantin STAN
In minutul 41, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Júnior Iraneuton Souza Moraes MORAIS
In minutul 42, schimbare, iese mijlocaș stânga FILIPE Andrade TEIXEIRA si intra Claudiu BELU-IORDACHE
In minutul 44, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Constantin Valentin BUDESCU
In minutul 45, schimbare, iese fundaș dreapta Tiago Jorge Oliveira LOPES si intra Ionuț Andrei PETELEU
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Ciprian Ioan DEAC (mijlocaș dreapta). In minutul 45+1 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, scorul devine 2 - 1.
In minutul 63, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Florin LOVIN
In minutul 68, schimbare, iese mijlocaș defensiv Filipe Guterres NASCIMENTO si intra Liviu Ion ANTAL
In minutul 69, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Ciprian Ioan DEAC
GOOOL! Gol marcat pentru CFR 1907 Cluj de Billel OMRANI (atacant). In minutul 72 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, scorul devine 3 - 1.
In minutul 73, schimbare, iese fundaș dreapta Alexandru Constantin STAN si intra Daniel Constantin FLOREA
In minutul 75, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, FABRÍCIO Silva Dornellas
In minutul 79, schimbare, iese atacant Billel OMRANI si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Astra Giurgiu, Takayuki SETO
In minutul 89, cartonas galben primit de jucatorul echipei CFR 1907 Cluj, Liviu Ion ANTAL
GOOOL! Gol marcat pentru Astra Giurgiu de Cristian Ionuţ SĂPUNARU (fundaș central). In minutul 90 al partidei dintre CFR 1907 Cluj si Astra Giurgiu, scorul devine 3 - 2.

Meciul s-a incheiat cu scorul 3 - 2 pentru echipa CFR 1907 Cluj.

1 - 1 Adrian ALEXANDRU-PĂUN 15’
25’ Silviu LUNG Jr.
Plamen ILIEV
38’ Alexandru STAN
41’ Júnior MORAIS
42’ FILIPE TEIXEIRA
Claudiu BELU-IORDACHE
44’ Constantin BUDESCU
Tiago LOPES
Ionuț PETELEU
45’
2 - 1 Ciprian DEAC 45+1’
63’ Florin LOVIN
Filipe NASCIMENTO
Liviu ANTAL
68’
Ciprian DEAC 69’
3 - 1 Billel OMRANI 72’
73’ Alexandru STAN
Daniel FLOREA
75’ Silva Dornellas FABRÍCIO