0 - 2

Concordia Chiajna - FC Voluntari - 21.04.2017 English version
Data disputării 21.04.2017 - 18:00
Arbitru George Rădulescu (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Mihai Marius Marica (Bistrița)
Arbitru observator Sorin Boca (Iași)
Observator Ion Cățoi (București)
Spectatori 250

Meciul din data 21.04.2017 dintre echipele Concordia Chiajna si FC Voluntari se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 250 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru George Rădulescu (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Mihai Marius Marica (Bistrița).

Concordia Chiajna: Marius George PENA, Tiberiu Andrei SEREDIUC, Daniel POPESCU, Milano KOENDERS, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Alin DOBROSAVLEVICI, Marian CRISTESCU, Raul Răzvan COSTIN, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Florin BEJAN, Florin Marian RĂSDAN si rezervele: Valentin Dumitru MUNTEANU, Ovidiu Nicolae HEREA, Nicușor FOTA, Virgil Andrei DRĂGHIA, Valentin Marius ALEXANDRU, Alexandru Cristian ALBU, Octavian Ronaldo DEACONU.

FC Voluntari: Dragoș BALAURU, Adrian Ionuț BĂLAN, Lucian Cristian CAZAN, Florin Lucian CERNAT, Mihai Cristian CĂPĂȚÂNĂ, Costin LAZĂR, Vasile MAFTEI, Daniel Ionuț NOVAC, Doru POPADIUC, Hrvoje SPAHIJA, Florin Dorin ACSINTE si rezervele: Venelin FILIPOV, Ionuț BALAUR, Mircea Alexandru BORNESCU, Gabriel Mihai DEAC, Andrei IONESCU, Petre Daniel IVANOVICI, Laurențiu Nicolae MARINESCU.

GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (atacant). In minutul 19 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, FC Voluntari deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 23, schimbare, iese fundaș stânga Daniel POPESCU si intra Nicușor FOTA
GOOOL! Gol marcat pentru FC Voluntari de Adrian Ionuț BĂLAN (atacant). In minutul 30 al partidei dintre Concordia Chiajna si FC Voluntari, scorul devine 0 - 2.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș defensiv Florin Marian RĂSDAN si intra Ovidiu Nicolae HEREA
In minutul 55, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marian CRISTESCU
In minutul 56, schimbare, iese mijlocaș stânga Tiberiu Andrei SEREDIUC si intra Valentin Dumitru MUNTEANU
In minutul 59, cartonas galben primit de jucatorul echipei FC Voluntari, Adrian Ionuț BĂLAN
In minutul 66, schimbare, iese atacant Adrian Ionuț BĂLAN si intra Laurențiu Nicolae MARINESCU
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș central Florin Lucian CERNAT si intra Gabriel Mihai DEAC
In minutul 83, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Milano KOENDERS
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș dreapta Doru POPADIUC si intra Petre Daniel IVANOVICI
In minutul 86, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Marius George PENA

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 0 pentru echipa FC Voluntari.