2 - 1

Concordia Chiajna - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - 23.09.2017 English version
Data disputării 23.09.2017 - 20:30
Arbitru Adrian Viorel Cojocaru (Galați)
Arbitri asistenţi Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Florin Păunescu (Rm Vâlcea)
Arbitru observator Irina Mîrț (București)
Observator Ioan Mironaș (Piatra Neamț)
Spectatori 500

Meciul din data 23.09.2017 dintre echipele Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Adrian Viorel Cojocaru (Galați) impreuna cu arbitrii asistenti Marius Cristian Marchidanu (Brăila), Florin Păunescu (Rm Vâlcea).

Concordia Chiajna: Alexandru Cristian ALBU, Stjepan BABIĆ, Manassé Ruben ENZA-YAMISSI, Andrei Alexandru PATACHE, Andrei Ovidiu MARC, Octavian Ronaldo DEACONU, Marian CRISTESCU, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Cristian Ionuț BUD, Tha'er Fayed BAWAB, Paul Ștefan BATIN si rezervele: Alin DOBROSAVLEVICI, Marius George PENA, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicușor FOTA, Alessandro CAPARCO, Dan Mihai BUCȘĂ.

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: Attila László HADNAGY, FEJÉR Bela Csongor, István Sándor FÜLÖP, Sebastian GHINGA, Constantin GRECU, Victoraș ASTAFEI, Cristian Daniel OROŞ, Patrick Mihai PETRE, Milovan PETROVIKJ, Ionuț URSU, Marius Mihai BURLACU si rezervele: Răzvan Tudor DAMIAN, Constantin Cristian DIMA, Florin DUMBRAVĂ, Dragoş HUIBAN, Stefan NIKOLIĆ, Ciprian RĂDUȚOIU.

GOOOL! Gol marcat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe de István Sándor FÜLÖP (mijlocaș central). In minutul 18 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Sepsi OSK Sfântu Gheorghe deschide scorul: 0 - 1.
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Paul Ștefan BATIN (mijlocaș dreapta). In minutul 34 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 38, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Marius Mihai BURLACU
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Marian CRISTESCU si intra Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
In minutul 48, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Ionuț URSU
In minutul 49, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Stjepan BABIĆ
In minutul 54, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Alexandru Cristian ALBU
In minutul 56, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, István Sándor FÜLÖP
In minutul 60, schimbare, iese mijlocaș stânga Patrick Mihai PETRE si intra Constantin Cristian DIMA
In minutul 70, schimbare, iese mijlocaș central István Sándor FÜLÖP si intra Dragoş HUIBAN
In minutul 71, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Tha'er Fayed BAWAB
In minutul 76, schimbare, iese mijlocaș defensiv Stjepan BABIĆ si intra Dan Mihai BUCȘĂ
In minutul 76, schimbare, iese atacant Attila László HADNAGY si intra Stefan NIKOLIĆ
In minutul 78, cartonas galben primit de jucatorul echipei Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, Constantin GRECU
In minutul 83, schimbare, iese mijlocaș central Tha'er Fayed BAWAB si intra Claudiu Vasile BUMBA
In minutul 88, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Claudiu Vasile BUMBA (). In minutul 90+3 al partidei dintre Concordia Chiajna si Sepsi OSK Sfântu Gheorghe, scorul devine 2 - 1.

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa Concordia Chiajna.

1 - 1 Paul BATIN 34’
38’ Marius BURLACU
Marian CRISTESCU
Răzvan GRĂDINARU
46’
48’ Ionuț URSU
Stjepan BABIĆ 49’
Alexandru ALBU 54’
56’ István FÜLÖP
60’ Patrick PETRE
Constantin DIMA
70’ István FÜLÖP
Dragoş HUIBAN
Tha'er BAWAB 71’
Stjepan BABIĆ
Dan BUCȘĂ
76’
76’ Attila HADNAGY
Stefan NIKOLIĆ
78’ Constantin GRECU