1 - 2

Concordia Chiajna - CS Universitatea Craiova - 20.10.2017 English version
Data disputării 20.10.2017 - 20:45
Arbitru Marcel Bîrsan (București)
Arbitri asistenţi Mircea Mihail Grigoriu (București), Mircea Orbuleț (București)
Arbitru observator Constantin Ștefan (București)
Observator Valentin Mateescu (Ploiești)
Spectatori 2500

Meciul din data 20.10.2017 dintre echipele Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova se disputa in localitatea Chiajna pe stadionul Concordia. in fata a 2500 spectatori. Arbitrii intalnirii sunt: arbitrul de centru Marcel Bîrsan (București) impreuna cu arbitrii asistenti Mircea Mihail Grigoriu (București), Mircea Orbuleț (București).

Concordia Chiajna: Alexandru Cristian ALBU, Tha'er Fayed BAWAB, Manassé Ruben ENZA-YAMISSI, Andrei Ovidiu MARC, Răzvan Toni Augustin GRĂDINARU, Nicușor FOTA, Marian CRISTESCU, Alessandro CAPARCO, Claudiu Vasile BUMBA, Dan Mihai BUCȘĂ, Paul Ștefan BATIN si rezervele: Stjepan BABIĆ, Marius George PENA, Andrei Alexandru PATACHE, Vasile GHEORGHE, Cristian Emanuel BĂLGRĂDEAN, Cristian Ionuț BUD, Octavian Ronaldo DEACONU.

CS Universitatea Craiova: GUSTAVO Di Mauro Vagenin, Alexandru Mihail BĂLUŢĂ, Nicolae CALANCEA, Niko DATKOVIC, Nicuşor Silviu BANCU, Renato KELIĆ, Ivan MARTIĆ, Alexandru MATEIU, Vladimir Ionuţ SCRECIU, TIAGO Emanuel Canelas Almeida FERREIRA, Marius Ionuț BRICEAG si rezervele: Andrei BURLACU, Lucian BUZAN, Radoslav Bonchev DIMITROV, Alexandru Ionuț POPESCU, Mihaiță Alexandru ROMAN, Hrvoje SPAHIJA.

In minutul 24, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Marius Ionuț BRICEAG
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Alexandru Mihail BĂLUŢĂ (atacant). In minutul 31 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, CS Universitatea Craiova deschide scorul: 0 - 1.
In minutul 46, schimbare, iese mijlocaș central Tha'er Fayed BAWAB si intra Cristian Ionuț BUD
In minutul 58, cartonas galben primit de jucatorul echipei Concordia Chiajna, Dan Mihai BUCȘĂ
In minutul 74, schimbare, iese atacant Paul Ștefan BATIN si intra Octavian Ronaldo DEACONU
In minutul 80, schimbare, iese extremă stânga Nicuşor Silviu BANCU si intra Mihaiță Alexandru ROMAN
In minutul 81, schimbare, iese mijlocaș defensiv Marian CRISTESCU si intra Marius George PENA
GOOOL! Gol marcat pentru Concordia Chiajna de Andrei Ovidiu MARC (fundaș central). In minutul 87 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, Concordia Chiajna reuseste egalarea, scorul devine 1 - 1.
In minutul 89, schimbare, iese mijlocaș stânga Vladimir Ionuţ SCRECIU si intra Andrei BURLACU
GOOOL! Gol marcat pentru CS Universitatea Craiova de Ivan MARTIĆ (fundaș dreapta). In minutul 90+2 al partidei dintre Concordia Chiajna si CS Universitatea Craiova, scorul devine 1 - 2.
In minutul 90+3, cartonas galben primit de jucatorul echipei CS Universitatea Craiova, Ivan MARTIĆ

Meciul s-a incheiat cu scorul 2 - 1 pentru echipa CS Universitatea Craiova.

GUSTAVO
24’ Marius BRICEAG
0 - 1 31’ Alexandru BĂLUȚĂ
Tha'er BAWAB
Cristian BUD
46’
Dan BUCȘĂ 58’
Paul BATIN
Ronaldo DEACONU
74’
80’ Nicuşor BANCU
Mihăiță ROMAN II
Marian CRISTESCU
Marius PENA
81’
1 - 1 Andrei MARC 87’
89’ Vladimir SCRECIU